Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@janushek: "nie zgadzam się z Twoją opinią więc nazwe Cie dzbanem"

Oh nie musisz być taki lekki w epitetach. Zapewne jesteś bardzo przystojnym, młodym człowiekiem, który ma w sposób artystyczny rozplanowane tatuaże na ciele, tworzące piękną kompozycję godną pyndzla samego michała anioła <3

Miłego dnia i prędkości bracie. Gusta nie należy oceniać. Potrafię docenić piękno tatuażu, inkantacji na cyckach czy losowo #!$%@? klipartów na ciele już nie.
@Niekumaty_: wszystko zalezy od tego jak identyfikujesz słowo dzban. Ja uznaje dzban=głupi. Być może błednie, nie ma to jednak wpływu na logiczną interpretację zdania, więc szkodliwość jezykowa niska. Dzieki za uwagę.
@Grzabek: ohui, mój ulubiony typ dzbana XD pseudointeligent, który pisze jakieś gówno w stylu "HEHE BRUDNOPIS :D" a potem się jeszcze czepia, że ktoś używa xD, XD.

Najpierw nazwałeś mnie bratem, później siostrą a teraz piszesz, że mnie napastujesz seksualnie?
Dziwne masz fetysze typie, to chyba nie jest normalne

@Yirmeyahu: dziękuję
@Mescuda: Nie raz takie jak one rzucały we mnie spojrzeniem pogardy na ulicy. Prawdziwe "bezlitosne", ale przecież liczy się wnętrze to czemu pogarda jeżeli nawet słowem się nie odezwałem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)