Wpis z mikrobloga

Jakiś [cenzura] usunął 1/3 znaleziska ponad 4000 znaków przetłumaczonego naukawego tekstu ponieważ był załączony na dole ten obrazek.

Ja rozumiem że @m__b zatrudnia do moderacji osoby na najniższej krajowej o najniższym współczynniku IQ i wykształcenia.
Ale czy aż tak są beznadziejni że nie potrafią przeczytać (nawet bez zrozumienia) tekst dotyczący neurobiologii, zanim go usuną?
Całe to znalezisko traci sens bez tej części tłumaczenia.

#moderacjacontent #moderacja #swiatnauki #gruparatowaniapoziomu
  • 33
  • Odpowiedz
@MateriaBarionowa:

Ale to nic wspólnego nie ma z "bezpieczeństwem" interesu Białka
A hajs idzie moim zdaniem bardziej z takich materiałów niż z promocji Rafoniksów
Mogli usunąć obrazek ze słowem k%$#wa , ale usuwać 30% tekstu naukowego razem z tym obrazkiem jest absolutnym szczytem idiotyzmu.
  • Odpowiedz
@RFpNeFeFiFcL:
Szanowny Panie,

do tej pory myślałem, że tylko użytkownicy tego portalu są wrogami kultury i nauki, jednakże, gdy do grona tych osób dołącza moderacja, to kwestią czasu będzie karanie użytkowników za przekazywanie wiedzy. A wtedy nie pozostanie mi nic innego, jak usunięcie konta na tym portalu...

Z poważaniem
Uczony Intelektualny
  • Odpowiedz
@Line-Storm:

Przywrócony? Czy mi się wydaje?


Nie.

Dodałem 3 posty po ok 4300 znaków , są teraz dwa i ten trzeci jest skasowany bo na obrazku który dołączyłem było napisane obok świateł drogowych niecenzuralne słowo
  • Odpowiedz
@RFpNeFeFiFcL: stary, robisz kawał dobrej roboty, kosztuje Cie to sporo czasu, nie wiem, dlaczego trzymasz się tak mocno tego portalu - to śmietnik, nie powinieneś.
  • Odpowiedz