Wpis z mikrobloga

#hosting #domena #webdev
Szukam pełnego pakietu domeny, hostingu itp itd. W miarę podstawowe, żeby główne funkcjonalności przynajmniej były w rozsądnej cenie. Od czego zacząć, za czym się rozglądać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomóżcie
  • 14
  • Odpowiedz
@Neero: Zenbox w strukturze Beyond czyli tam gdzie stoją takie kolosy jak Allegro czy PayU. Łap reflink: Zenbox
Używam dla siebie i wszystkich klientów, masz backupy, dobrze zintegrowany darmowy SSL, bez limitów co do skrzynek pocztowych i ilości podpiętych domen. Jeśli w czymś potrzebowałbyś pomocy to daj znać na PW :) Albo ze specyficznymi rzeczami do nich na support - są 24/7
  • Odpowiedz
@Neero: Na wstępie przeglądnij nasze plany hostingowe dostępne na https://hostinguj.pl/hosting/ następnie wybierz plan, który Ci odpowiada i przetestuj go bezpłatnie przez 14 dni.
Przy zakupie hostingu powyżej linii Lite na rok rejestracja domeny .PL gratis.
Z kodem WYKOP koszt Twojego zamówienia jest o 55% niższy.
Zapraszamy
  • Odpowiedz
@sohost nie ma sprawy. Z webdev raczkuje dopiero więc jeszcze z takich rzeczy nie korzystam (może kiedyś zaczne:).)ale mam tag w obserwowanych. z ciekawości chciałem kliknąć w link i zauważyłem że nie dziala
  • Odpowiedz
@sohost: Jeżeli nie potraficie podać poprawnego adresu www własnej firmy, bo robicie to na "tronie" to Wy jesteście przegrywem totalnym wśród ludzi, którym to oferujecie i określenie słabość jest waszą domeną oferując ludziom w 2k19 usługi na dziurawym directadminie szacun za "valid" license.
  • Odpowiedz
@hostinguj: Panie Maksymilianie, naszym motywem przewodnim jest profesjonalizm w tym co robimy.
Wolimy raczej bronić naszych usług ich jakością, niż obrzucać się "gównem" w internecie.
Ale jak już Pan nas wywołał do tablicy.
1. Rejestracja literówek konkurencyjnej firmy jest po prostu słabe.

2.".. Wy jesteście przegrywem totalnym wśród ludzi, którym to oferujecie i określenie słabość jest waszą domeną oferując ludziom w 2k19 usługi na
sohost - @hostinguj: Panie Maksymilianie, naszym motywem przewodnim jest profesjonali...

źródło: comment_EpTnKWnSZdwI9a0RZKjUZqNjQC9xFwHn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@sohost Ale oszołomy się ci trafiły :D BTW ranking ciekawy, nie znałem! Załamuje ta dominacja home.pl, nazwy i innych syfów na czele tabeli :/
A twoje usługi poznałem teraz przez klienta, kurde nawet dobrze to wypada! Jest jakiś ilosciowy limit plików w poszczególnych pakietach? Albo limit wyświetleń czy użytkowników w skali miesiąca? Ten kod 'wykop' nadal obowiązuje? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Odp może być na PW.
  • Odpowiedz
@Saeglopur Cześć! Nie ma limitu plików. Jest jedynie limit ram/cpu.
Np. Dla pakietu SO10 jest to 100% rdzenia procesora i 1GB ram, ta wartość się powiększa dwukrotnie z każdym pakietem.
Kod WYKOP dalej obowiązuje i obniża koszt o 25% na pierwszy zakupiony okres.
  • Odpowiedz