Wpis z mikrobloga

Myślę nad pakietem telewizji od Cyfrowego Polsatu ale w wersji IPTV bo nie mam możliwości zamkntowania anteny. Będzie mi to działać na necie od UPC? Bo jest napisane że neta od Orange/Plus/Play/Netia ale coś mi się nie chce wierzyć. Ktoś testował i może się wypowiedzieć coś na ten temat?
#cyfrowypolsat #plus #internet #iptv #telewizja
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@darek-jg niee, jedyna opcja IPTV. I myślę czy CP IPTV ruszy na UPC jak nie to będę musiał dokupić tani router wifi z modemem i wsadzić kartę Plusa ale też ciekawe jakie zużycie danych ma ten IPTV
  • Odpowiedz
@Marcinowy: https://antyweb.pl/streaming-dane-transfer/
Streaming wideo jest już nieco bardziej skomplikowany – wraz ze wzrostem jakości wyrażanej przede wszystkim przez rozdzielczość materiału drastycznie wzrasta też ilość danych koniecznych do odebrania przez urządzenie klienckie. W przypadku filmów, już przy jakości 240 – 320p zużywamy ok. 300 MB na godzinę. 480p wymaga od nas niemal 2 x więcej danych do zużycia – w takim przypadku musimy pogodzić się z utratą 700 MB na godzinę.

Treści
  • Odpowiedz
  • 1
@darek-jg Nie ma Discovery Channel nigdzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) tylko CP ale w pakiecie za 60zl na IPTV. Jak znajdziesz mi pakiet z Discovery Channel w HD to będę bardzo wdzięczny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marcinowy: ruszy na każdym od dowolnego dostawcy ....evobox stream czy jakoś tak reklamują to wszędzie teraz...płacisz 300zl i nasz na własność i 3 miechy full pakiet łącznie z PSP...a jak nie to umowa i 10zl co miesiąc...
  • Odpowiedz
  • 1
@piter82wwl
@darek-jg
Ok byłem w salonie CP i sprawa wygląda tak że mają 2 wersję tych dekoderów. EVOBOX Stream i EVOBOX IP. Wersja IP działa z każdym operatorem w każdym kraju EU :-)
Cena dekoderu to 10zl/mc lub wykup na własność za 299zl.
Pakiet z Discovery to cena 20zl.
Wymagana jest antena DVBT do podstawowych pakietów :-/
  • Odpowiedz
@Marcinowy: żeby cię w błąd nie wprowadzili bo według strony:
22 kanały w prezencie
Przez 3 mies. będziesz mieć dostęp do kanałów:

TVN 24 HD, TVN 24 Biznes i Świat, wPolsce.pl
TNT HD, AXN HD, FOX HD
Discovery Channel HD, DTX HD, Discovery Science HD, Discovery Life HD, ID HD, National Geographic HD, Travel Channel HD, TLC HD
TVN Turbo HD, TVN Style HD
Kino Polska Muzyka
Eurosport 1 HD
Nicktoons
  • Odpowiedz