Wpis z mikrobloga

Ja jestem na 1730, -1220 i znowu głoduję :) Jeśli mam się do was dołączyć to albo gdy będziecie przechodzić przez te okolice i podrzucicie mi jedzenie, albo zaczynam od nowa od południa. I godziny tak jak zawsze mi pasują :)

I dlatego przydałoby się forum. Niepotrzebnie Twój post pojawia się wszystkim i takie no-lify co siedzą na mikroblogu czytają i się #!$%@?ą :P
@Krol_Julian: Mnie dzisiaj nie będzie.. Mam twój stuff i jeszcze czyjś. Jestem w centrum pustynnej wioski, czyli tam, gdzie kończyliśmy i mam 1 pasek głodu tylko.. Jeśli chcesz, wyślę ci passy do mojego konta, żebyś zabrał swoją zbroję, albo dzisiaj zróbcie krótką misję dotarcia do pustynnego miasteczka, ja jutro na pewno będę już od 18 gotowy do logowania się i łapanie jedzonka od was.
@greenape: Nie wiesz o co chodzi więc #!$%@?.

@only: @Meriu: Ja od jutra do poniedziałku raczej nie będę mógł grać ale dzisiaj moglibyśmy pograć. Ja jestem na świeżo na południu. Mogę spróbować do ciebie dojść only, ale to ktoś musiałby ze mną.
ja utknąłem w pobliżu tartaku w małym domku z 3 stackami ciastek... na razie jestem wylogowany

z tego powodu utknąłem ze mnie próbowali zabić jak szedłem na północ ;-)
@only:

Niepotrzebnie Twój post pojawia się wszystkim i takie no-lify co siedzą na mikroblogu czytają i się #!$%@?ą :P


Tak, przydało by się forum, ale przecież fajnie jak można się pochwalić przed tysiącami osób, że się coś robi, a oni nie wiedzą o co chodzi.
@greenape: #!$%@? człowieku, po prostu się tu komunikujemy, nie rób problemów i nie wypowiadaj się na mikroblogu pod wpisami o których nie masz pojęcia... Ja pieprzę.

@Meriu: Nie potrzebuję. Nie wiem jak dziś będzie.

@only: Co ty na to, żeby dzisiaj pograć wcześniej? koło 19 na przykład.
@Krol_Julian: Jak się wyrobię to zagramy.

Wkurzają mnie tacy goście jak greenape. Proponuję nie zakładać nowych wątków, tylko podpinać się pod jeden, na początku dając tag. Ci co go obserwują będą widzieć komunikat, a wpis nie będzie się pojawiał na mikro. Albo przerzućmy się na forum, dałem Ci tam admina, więc jak się znasz na tym to możesz skonfigurować wszystko. Na wykopie więcej zainteresowanych myślę że nie znajdziemy, a forum w