Wpis z mikrobloga

@krajowyserek serio? nie za mało wziąłeś? bo ja jak miałem ostatnimi czasy calodobowe myśli samobójcze to sobie wyliczyłem ile mg potrafiło by mnie #!$%@?, a to popiłbym szybko jakimś drinem w proporcji 1:2
  • Odpowiedz
@postrachNocnegoSzczura pewnie tak nigdy tego nie przeliczałem zawsze wychodziło na spontanie xD
1mg clonazolamu! plus 4piwa i flaszka rumu 0,7 na 4, ale wtedy narozrabiałem z starym
1mg clonazepamu 0,5 alpry, szklana whisky 200ml na hejnał potem jeszcze 100ml wódki i whisky-przypal zycia tak #!$%@? przy rodzinie ze potem ze wstydu chciaem sie zabic, dosłownie
3 razu juz nawet nie pamietam dokladnie 0,5 clonazolamu i 0,5l porzeczkowej wódy nic a nic nie
  • Odpowiedz
@postrachNocnegoSzczura przy samym clonazolamie jest zagrozenie zycia od 4mg alle pewnie przesadzone na wiki
nie tak latwo sie #!$%@? jak masz geny alko terminatorów
pamietaj zeby nie peniac ziomek albo sie nie patyczkowac z tym jak ja bo sobie zycie dodatkowo #!$%@? i kontakty z rodzina jak ci wejdzie reakcja paradoksalna(najgorszemu wrogowi bym nie życzył)
przypomnialo mi sie jak #!$%@? w #!$%@? bromazepamu i pol litra wódki kiedyś
albo ok 430-450ml wódki
  • Odpowiedz
@postrachNocnegoSzczura: ciezko zrobic sobie takie kuku musial bys cos #!$%@?ć a nie bezposrednio przez dragi imo
jak chcesz byc 100% pewny to przedawkowanie opio przy zerowej tolerce, albo 100ml gbl pujdziesz sobie spać na wieki
ale ja juz ci nie daje zadnych protipów, sam swoj escape bag przecpalem zamiast zrobić to co nalezy ehh
  • Odpowiedz