Wpis z mikrobloga

@HiFiMan: to blip przeszedł na wykop nie na odwrót więc należy się dostosować a regulamin wykopu mówi o reklamach jasno, proste. A jaki spam tamto konto przywaliło to nawet nie komentuje lol
@Dreszczyk: Ale skoro ktoś prowadził swoje konto na blipie, którego używał do prezentacji nowej kolekcji, wrzucając przy tym linki, to już jego sprawa. Ale skoro Wykop przejął Blip, to nie powinno być banów za spam, tylko rozróżnienie na wpisy z Wykopu i wpisy z Blip. Sam się teraz zastanawiam czy przenosić swoje konto z Blip na Wykop, bo używam tego konta do promocji swojej działalności.
@HiFiMan: nie ma obecnie reklamowania swojej działalności na mikro bez płatnego konta. Jest za to na to specjalnie odrębny powód zgłoszeń za naruszenie regulaminu ergo jest to zabronione więc złapiesz bana w 24 godziny pewnie. Bez złośliwości mówię jak jest.
@ostr: Wiem. Dlatego z dniem 31 sierpnia zamykam swoje konto na portalu Blip. Co nie zmienia faktu, że jest to dość chora sytuacja. Nie oszukujmy się, trochę to nie fair.
@Sergeant_Matt_Baker: Audio to tylko hobby. Nie chcę łączyć hobby z pracą zawodową, bo na 100% by mi zbrzydło. :)

@ostr: Po prostu sobię odpuszczę taką reklamę, bo nie jest to zbyt skuteczna forma. Konto na Blip to było coś w stylu portfolio, które na szybko mogłem wysłać potencjalnemu klientowi.
@Dreszczyk: Wiem. Ale ciekawi mnie jedna rzecz, bo z tego co się orientowałem, jest możliwość importu wpisów z Blipa na mikroblog. I teraz importując takie wpisy, gdzie w każdym jest link do strony mojej firmy, z automatu dostaję bana, tak? Troszkę niefair zagranie.