Wpis z mikrobloga

-TATO, TATO! NIE WYCHODŹ ZNOWU!
-Muszę synku, muszę!
-Ale czemu? Przecież Pani w szkole powiedziała, że ten zawód jest nikomu niepotrzebny?
-Muszę, właśnie po to, żeby ta Pani mogła dorobić sobie i jutro rano wrzucić nowe zdjęcia na roksa, zbiornik ITD( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pdk #heheszki #fotografia
A tak na serio to łazilem 2 godziny i g...no z tego wyszło. Zrobilem dwie foty takie sobie, jedna w komentarzu. Ostatnio weny brak... Ale zaraz skacze jeszcze na rynek #krakow na nocne. Jak ktos chce polazic z aparatem zapraszam.
adam-photolive - -TATO, TATO! NIE WYCHODŹ ZNOWU!
-Muszę synku, muszę!
-Ale czemu? P...

źródło: comment_yCDYqIsunQzZwfHp3f22QldSGPOIncHp.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adam-photolive: Trochę jak ty od dłuższego czasu nie mam już takiej takiej ochoty na zdjęcia, ale trzeba powoli wracać w swoje tematy, głównie przyrodnicze. Konieczność ponownego przyzwyczajenia się do wcześniejszych pór dla dobrych ujęć, eh:)
Powodzenia i dobrych fotek.
  • Odpowiedz
@triliamsa: ja checi mam, tylko potem przegladam to co zrobiłem i stwierdzam, ze nic mi sie nie podoba. Albo za duzo od siebie wymagam albo wybredny sie robie. Czasem cykne 100 fotek i wszystkie lecą do kosza bo szukam tego jednego, fajnego ujęcia( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@adam-photolive: W moim przypadku wolę się ograniczać do powolnego robienia zdjęć i ujęć - za wiele zrobionych zdjęć to tylko strata czasu na wybór i obróbkę. Lepiej wykonać kilka ujęć, które z pewnością mi pasują.
Czyli jak za starych czasów, ale w cyfrowej erze. Dzięki temu mam mniej rozczarowań.
  • Odpowiedz