Wpis z mikrobloga

@DragonEW: EA Access jest na PS4, dawanie pada w plusach to mega XD to ze dla Ciebie jest lepszy nie oznacza, ze dla niego bedzie lepszy, wiec zostaje Gamepass vs exclusivy
  • Odpowiedz
@revoolution: Jak nie jara cie The Last of Us, Bloodborne czy Yahuza to kup XOX. Lepszy pad, lepsza wydajność, game pass, gry w goldzie i EA access więc można grać za grosze. Jeśli, któryś z exow Sony cię jara bierz PS4 ale prosiaka bo zwykła już niedomaga. Podsumowując lepsze giereczki to Sony, lepszy sprzęt i usługi M$. I po co się tu spierać ¯\_(ツ)_/¯. PS4 to też większe community więc
  • Odpowiedz
@camos: Pad od PS4 jest lepszy niż ten od PS3 ale do pada od XO nie ma startu. Nie chodzi tu o fanbojstwo po prostu układ analogów jest lepszy. Tak,ma podobnie jak i gry w plusie. Niemniej na tej płaszczyźnie wygrywa MS. Przeczytaj mój post uważnie. Są rzeczy w których Sony jest lepsze ale są i takie w których przoduje MS.
  • Odpowiedz
@Carl_Corey: Pad od PS4 jest o wiele lepszy od pada od Xboxa moim zdaniem, tak samo twoim zdaniem jest gorszy. Ps Plus vs Gold, dlaczego twoim zdaniem gold jest lepszy? jak patrze na gry to imo plus jest lepszy xD Jedynym plusem jest ten gamepass, ktory daje iles tam gier do ogrania i nie trzeba siana wydawac, no i to jest jedyny plus imo
  • Odpowiedz
@camos: osobiście mam obie konsole i kto ma PS4 i do mnie wpadnie i spróbuje zagrać na xboxie odrazu zwraca uwagę na pada że jest o wiele lepszy i fajniej się go obsługuje niż w PS4 więc coś w tym jest że jest na + , dodatkowo według mnie grafika nie różni się niczym w obu konsolach (PS 4slim/ XOs) a mam telewizor LG 32cale FHD zaledwie 2letni. Więc jedynie
  • Odpowiedz