Wpis z mikrobloga

Thomas „Szybki” Affames
@Akumulat

PSTRĄGKING!
Z okazji tego wydarzenia i chęci Staszka na eksperymentalne, BRAWUROWE leczenie, w grę wchodzą TYLKO terapie rybą! Pokochacie je. Może wejdą na stałe w repertuar leczniczy?
-------------------------------------

Jerry polej!
-------------------------------------

Łóżko 1. Pan Owen @CZARNYCZAREK . Diagnoza – NIEWAŻNE! Stan obecny – śmierdzi rybą. Zastosowane leczenie – TRAN MNÓSTWO TRANU. OMEGA 3 mówi co coś Pacjentowi? Nie? Proszę pić dalej. Może niedobre, ale jakie zdrowe. Owen wyszedł ze szpitala w doskonałym stanie, a może sam chciał uciec od tej paskudnej substancji?

I kolejny łyczek trunku Jerrego

Łóżko 2. Pan Frank @Knyazev . Diagnoza – PYSZNY TEN BIMBER. Stan obecny – zadowolony bardziej niż ja. Zastosowane leczenie – Fish slap. Oklepywanie dorodnym pstrągiem. Uwielbia to. Każe nazywać się tatusiem? Jeśli mu to tylko pomaga… Zanotować, być może to kiedyś opatentuje.

I cyk po butelce.

Łóżko 3. Pan Pierre @Kroomka . Diagnoza – NO STRZELAŁ SOBIEE. Stan obecny – jak nówka, ale to nie on dostał.
Zastosowane leczenie – okład z ryby. Prosto z rzeki, no prawie masaż. Pacjent wyszedł z gabinetu zachwycony. Zapraszam ponownie! Ciekawe jak to wpłynie na pojedynek. Bawi mnie to. Wyszedł i zaraz chce wrócić. Czy to aż takie przyjemne? Odłożył łososia do balii i obserwował chwile jak pływa w te i z powrotem.

Łóżko 4. Pan Staszko @Stah-Schek . Diagnoza – HEHE, BRAWUROWY. Stan obecny – zdrowy… jak ryba xD. Zastosowane leczenie – tzw terapia Jonasza. Pacjent spędził kilka dni wewnątrz sporego suma, króla rzek. Zmieścił się, bo to olbrzym był. Świetnie wspomina ten czas, z chęcią powtórzy ten rodzaj leczenia. Bardzo go lubię, jest taki miły. Tylko, że niestety nie rozumie, że można mnie odwiedzić nie będąc rannym.

Łóżko 5. Pan Paul-John @Zerri . Diagnoza – LUBI RYBKĘ, BYRDIE CZASEM ZROBI. Stan obecny – opuszcza placówkę płacząc :C. Zastosowane leczenie – dietka bogata w stworzenia wodne. Na szczęście na PSTRĄGKING przybył światowej klasy kucharz Kroi Mitariba. Zajął się podniebieniem pacjenta, a teraz z żalem musieliśmy się pożegnać.
--------------------------------------

Dobra, może jeszcze zdążę na wyścigi.
--------------------------------------

DAWAJ ARTHUR @mac3 ! BIAŁEEEEEK. TAAAAK! Piona Młody, a teraz szykuj się do pojedynku. I nawet nie waż się kaszleć na mnie. Poklepał niezawodnego wierzchowca po łbie i przytulił konika. Piękny zwierz.
--------------------------------------

O wybuch. Może to Buster? Nie, tylko jeden strzał. Gdyby to była jego sprawka byłoby więcej fajerwerków. Pan Nevada Smith? Też nie, tutaj nie ma złota. Wiedział, że stało się coś złego. Otto.
-------------------------------------

@Patryk_z_lasu ŻYJE! Brać mi tą śmieciarkę z przed nosa. Jedziemy z nim na oddział. Tylko jaki, w sumie wszystko z nim nie tak. Poparzony, poraniony, nawet na zwierzęcy się nadaje.
-------------------------------------
Pojedynek o szachy. Rozumiem, że królewska gra wzbudza emocje, ale nigdy nie spodziewałem się, że aż takie. Pan Arthur niestety nie miał szans. Widziałem jak Pierre przesiadywał całe ranki na kurniku koło zagrody Zbyszka i grywał kolejne partie. A co do strzelania, to jak zawsze zadecydowało szczęście. A może kości? Nie przecież wiadome było, że wygra. Jak zawsze. Przegrany może nie jest przytomny, ale zajmiemy się nim i już w weekend będzie śmigać.

--------------------------------
Szkoda mi Pana Paula-Johna. Zawsze kapelusz uchylił. Dobry był z niego chłopak. Rozumiem, że handel niewolnikami i jego kontakty nie należą do najbardziej chwalebnych. Tylko, że każdy radzi sobie jak może. Powszechnie pomagał w osadzie, wielu traperów korzystało z jego pomocy. Jako jedyny potrafił utargować ceny u Żyda. Wierzę w jego dobre intencje, po prostu życie otwarło mu inną ścieżkę. Pieniądze ze sprzedanych Indian zostały rozprowadzone między kowbojów. Sprawiedliwie. Sam pewnie ryzykował życie, aby dokonać transakcji. Gdzie ta kartka?
Szanowny Panie Anderson...

Wstawiam się za Zerrim u szeryfa. Chcę, żeby zezwolił mu na opuszczenie miasta. Jeśli trzeba – jestem gotowy wpłacić datek na posterunek, aby przekonać miejscowego stróża prawa
#kilofyirewolwery
  • 1
  • Odpowiedz