Wpis z mikrobloga

To jak opozycja podklada się Pisowi na każdym kroku to jest nie do ogarnięcia.

Zrobili spot z tradycyjną rodzina, która narzeka że dobra zmiana nie jest taka dobra. Spoko.
Ale czy oni serio myśleli że nikt nie przeswietli osób, które tam grają?
Facet to aktor z TVN. Babka to jakaś modelka i artystka disco polo. Nawet nie są rodzina. Brzmi autentycznie.

Naprawdę nie mieli wśród tysięcy działaczy jakiejś prawdziwej rodziny? Żeby chociaż pozornie stworzyć obraz wiarygodności.

A tu PO samo tworzy materiał do Wiadomości, które ogląda kilka milionów osób. Materiał do walkowania na kilka dni.

PiS idzie po 50%.

#wybory
klossser - To jak opozycja podklada się Pisowi na każdym kroku to jest nie do ogarnię...

źródło: comment_NvxmjHtA5h49ozT2EdhpyoNT7wsxVfkI.jpg

Pobierz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klossser: znaczy spot lipa, ale nie rozumiem o co pytasz, mieli do spotu wziąć normalną rodzinę, a nie aktorów? Powiedz ile masz wspólnego z planem zdjęciowym i występami przed kamerą? Bo to leży, a oni już jakieś doświadczenia mieli.
Mam wrażenie, że KO w ogóle się nie przykłada do swojej kampanii, chyba od razu spisali ją na straty i nie walczą... Jaka z nich opozycja? Żadna.. A co do tego filmiku to szkoda gadać. Mój głos na wyborach dostanie lewica, najbliżej mi do nich pod względem ich postulatów. Oni takich filmików nie wstawiają..
Głos na KO to głos na ich obietnice przedwyborcze: podniesienie wieku emerytalnego
zniesienie 500+ i innych
powrót do emerytur esbeków
wprowadzenie euro
zgoda na małżeństwa homo i wejście LGBT do szkół
likwidacja IPN i CBA
przyjęcie muzułmańskich uchodźców
wykonywanie poleceń Berlina
nie będzie reparacji od Niemiec