Wpis z mikrobloga

Ciężko mi będzie to pisać, ale muszę. Nie żebym uważał Konfederacje za cokolwiek więcej niż bekę do kwadratu, ale wycinanie jej z sondaży przez PiS w Wiadomościach powinno skończyć się natychmiastową dymisją Kurskiego i interwencją rady etyki mediów. Do tego powinna zostać powołana komisja badająca naciski polityczne w TV publicznej.

Znaczy się tak powinno być w państwie szanującym prawo i wolność słowa. Jeżeli ta sprawa rozejdzie się po kościach oficjalnie stwierdzam, że mamy Putinoland 2.0.

#neuropa #polityka #bekazpisu #konfederacja #wybory #polska #afera
  • 49
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: No to ja juz nie rozumiem, jak Platformy od dawna ostrzega przed manipulacjami TVPis to korwinowcy sie tylko z tego smiali, niektorzy tu pisali o tym, ze wreszcie jest rownowaga, ze Niemcy nie beda nam prac mozgow itd.

I co, nagle juz jest be? Co niby sie w tych ostatnich 2-3 latach zmienili u Kurskiego, ze teraz ma byc dymisjonowany, a jeszcze pare miesiecy temu bylo spoko?
  • Odpowiedz
ale wycinanie jej z sondaży przez PiS w Wiadomościach powinno skończyć się natychmiastową dymisją Kurskiego


@lakukaracza_: Za ile to rzeczy Kurski powinien już polecieć, ta manipulacja sondażami to przy innych jego i ekipy sprawkach nic wielkiego.
  • Odpowiedz
Jakie kółko samonakręcającego się #!$%@?. xD
Oczywiście tylko oświecone neuropki widziały coś złego w PiSie, a kuce się cieszyły. xD
I nie przyjmujecie za #!$%@? do wiadomości, że rządy PiSu to naturalna konsekwencja rządów SLD i PO w tym gównokraju i gdyby więcej osób było na tyle inteligetnych, by popierać Korwina w czasach przedkonfederacyjnych, to kilka rzeczy mogłoby zostać popniechiętych w kierunkach, które uniemożliwiałyby Kaczyńskiemu takie rządzenie (jak np. prywatyzacja TVP, którą
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Z jednej strony oburza bo takie kłamstwa każdego przyzwoitego człowieka oburzą. Z drugiej strony kuce wyśmiewające hasła broniące demokracji były tak żałosne, że mi ich teraz absolutnie nie szkoda.
  • Odpowiedz
No to ja juz nie rozumiem, jak Platformy od dawna ostrzega przed manipulacjami TVPis to korwinowcy sie tylko z tego smiali, niektorzy tu pisali o tym, ze wreszcie jest rownowaga, ze Niemcy nie beda nam prac mozgow itd.

I co, nagle juz jest be? Co niby sie w tych ostatnich 2-3 latach zmienili u Kurskiego, ze teraz ma byc dymisjonowany, a jeszcze pare miesiecy temu bylo spoko?


@miki4ever: No mniej
  • Odpowiedz
Co niby sie w tych ostatnich 2-3 latach zmienili u Kurskiego, ze teraz ma byc dymisjonowany, a jeszcze pare miesiecy temu bylo spoko?

@miki4ever: A ty zdajesz sobie sprawę, że korwinowe partie są dyskryminowane przez TVP od chyba samego początku (a na pewno były za rządów PO)?
  • Odpowiedz