Wpis z mikrobloga

@GlajDem8: uroki socjalizmu - counsilowska biedota podostawala za free mieszkanka a rzad zapomnial rozdac auta by w przerwie pomiedzy pociaganiem piw smieci wywiezc, wiec #!$%@? za plot. Co ma zrobic? Wywoz takiego materaca to ze 20-30GBP wiesz ile za to piw mozna kupic?

Po kilku miesiacach sie przyzwyczaisz. Moj sasiad (counsil oczywiscie) przeszedl na wyzszy etap wtajmniczenia - jako, ze groza za to kary to #!$%@? na ulice sofe i dwa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GlajDem8: uroki socjalizmu - counsilowska biedota podostawala za free mieszkanka a rzad zapomnial rozdac auta by w przerwie pomiedzy pociaganiem piw smieci wywiezc, wiec #!$%@? za plot. Co ma zrobic? Wywoz takiego materaca to ze 20-30GBP wiesz ile za to piw mozna kupic?


Po kilku miesiacach sie przyzwyczaisz. Moj sasiad (counsil oczywiscie) przeszedl na wyzszy etap wtajmniczenia - jako, ze groza za to kary to #!$%@? na ulice sofe i dwa
Bo duża większość to brudasy którzy mają czelność wyrzucać takie rzeczy wszędzie. I nie mówię tylko o materacach ale o śmieciach ogólnie. Większość gmin odbiera takie rzeczy za darmo jak się to zgłosi i umówi, albo firma zrobi to za nieduże pieniądze.
@GlajDem8 jak mnie to wkurzalo na poprzednim mieszkaniu. Ulica taka trochę zamknięta i wszyscy wystawiali kosze w jedno miejsce, na parking. Normalnym widokiem były materace, szafki, worki poza koszami. I smieciarze tego nie zabierali. Miejsca na parkingu mało, a tu jeszcze materac leży. Znikalo zwykle po miesiącu albo dwóch. A osiedle nie cousilowskie, w większości polskie, chociaż te worki to akurat widziałam jak anglicy zostawiali.
@Uuk_: dokładnie. Ogólnie w UK ludzie dużo śmiecą. Pełno wszędzie syfu i sobie tak leży i leży (_ ) wczoraj idę na tramwaj a tu gościu wyrzuca z kieszeni chusteczkę na ziemię chociaż kosz był 2 kroki obok, no ale to był murzyn to może nie wie co należy zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GlajDem8: U mnie to wygląda tak, że wszyscy zawsze meble dajemy na śmietniki za blokiem przy parkingu gdzie nikomu to nie przeszkadza, a smieciarze i tak to przenoszą na główna ulice na chodnik ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nigdy jeszcze nie widziałam kto to robi ale domyślam się że raz na miesiąc ktoś to zabiera z głównych ulic.