Wpis z mikrobloga

@marihlana123 dokładnie taki sam motyw był w książce Felix, Net i Nika xd i prowadzili śledztwo, bo było na nich, że sobie dopisują, bo ktoś im właśnie piątki wpisywal, a sobie czwórki xD
  • Odpowiedz
@marihlana123:
Pamiętam jak w licbazie w dzien poprzedzający dzien z matematyka, zobaczyłem na angielskim ze babka z matematyki zapisała sobie ołówkiem przy moim nazwisku "pytać"
Jako ze angielski był dzielony na bardziej i mniej zaawansowanych więc dziennik musiał powędrować z jednej grupy do drugiej aby sprawdzić obecność i w tym momencie upatrywałem swoją szansę na sukces.

No i sie udało, nie do konca wiem jak to ogarnąłem ale babka z ang.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@marihlana123: ból dupy klasowe kujonki jak się dopisywalo minusy do ocen najlepszy

@Bajo-Jajo: to jest ta typowa polska mentalność żeby #!$%@? innemu, żeby miał gorzej. Mentalność równania do przecietniactwa i to za wszelką cenę
  • Odpowiedz
  • 4
@marihlana123 my sobie dopisywalismy punkty do zachowania w licbazie. Później się babka pytała na lekcji wychowawczej: Credek skąd Ty masz tyle punktów?
- Aaa wie Pani zawody (w wyciąganiu uja z wody XD), pomagalismy ławki przenosić, sama mi Pani ostatnio wpisywala...

Co roku najwięcej punktów i zachowanie o ironio, wzorowe ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@etimeel: W Technikum włamaliśmy się na główne konto i mogliśmy przenosić uczniów z klasy do klasy, z każdej klasy mogliśmy oceny zmieniać. Oczywiście skorzystałem z tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Skoro dopisywałeś sobie również trójki, to chyba sam musiałeś mieć kiepskie oceny. ¯_(ツ)_/¯


@Nitro_Express: Jakby nie miał kiepskich, to nie musiałby nic dopisywać :P
  • Odpowiedz
@marihlana123: dopisaliśmy około 10 czerwca z kumplem w technikum gościowi, którego nie lubiliśmy 14 jedynek z różnych przedmiotów i pojechaliśmy chlać na morze xD poprawiał to do samego końca
  • Odpowiedz