Wpis z mikrobloga

Wołam bo sprawa jest ciekawa i potrzebuję opinii jak największej ilości graczy.

Mamy kilka nieregulaminowych ofert i chyba jeden nieregulaminowy kontrakt. Rożnice są drobne, niemalże pomijalne.

Biorę na klatę, że słabo to rozpisałem w regulaminie i dlatego pytam o opinie.

Co robimy? Czy zostawiamy wszystko jak jest i pilnujemy się od teraz, czy zmieniamy oferty i kontrakty wg poprawnych danych?

Jednocześnie proszę o wpisywanie w arkuszu FA, w wypadku minimów - dla jakiego stażu jest dane minimum. Będzie prościej wyłapywać błędy.

@parooow
@porucznik_franek
@sam_gold
@Eligo
@sowacx
@piotr-zbies
@appylan
@Wagram92
@Trae
@supersucker
@Hubertosik
@HalfManHalfAmazing
@cult_of_luna
@Wojt_ASR_
@Czafincz

#dynastiafantasynba
  • 12
Z aktywnych ofert oprocz poprawionych przez @Czafincz'a tak na szybko widzę

Kontrakt Lena: 2+2+2, winno być: 2+2'130+2'382
Oferta Hassana 2 029 463 + 2 130 936, winno być 2 029 463 + 2 273 755
Bogdan Bogdanovic: winno być 1 512 601 + 1 645 357

Także widzisz @Trae małe różnice, ale na przyszłość trzeba się pilnować
@HalfManHalfAmazing: Ja mam znowu pytanie, ale chyba ciekawe. Mianowicie, chce złożyć oferty za FA, obecnie mam 20 mln wolnego miejsca + złożona oferta za Brogdona 9 mln, więc teoretycznie dysponuje 11 mln, żeby przypadkiem za dużo nie oferować bez pokrycia. Powiedzmy, że składam komuś ofertę na te 11 milionów i chce złożyć innemu FA kolejną ofertę tym razem z MLE, no bo nie mam miejsca w SC. Wszystko przechodzi, ale problem
@parooow
Nie możesz skorzystać z MLE jak nie masz gwarantowanych kontraktów. Pytał już o to @Czafincz

Z MLE możesz skorzystać jak już masz podpisane kontrakty, bo nie możesz korzystać z MLE pod capem. (bo to wyjątek)
Czyli:

Masz 20M cap space + czynna oferta na 9M
Masz 11 + zwolniony caphold (bo nie masz 12 zawodników), czyli 11'838'464

Jak składasz ofertę na 11'838'464 to nie możesz skorzystać z MLE dopóki nie podpiszesz
@HalfManHalfAmazing biorąc pod uwagę niedużą skalę błędu, to zwróciłbym tylko na to uwagę żeby inni tego unikali. W gruncie rzeczy skopiowałem @Trae, choć innymi słowami.
Pytanie tutaj co z tymi moimi graczami co ich poprawiłem już po północy - zostawiamy stare godziny czy uznajemy te nowe?