Wpis z mikrobloga

@Dymass: dwa razy zwrociles uwage na ten fragment, to i ja zwrocilem. nawet nie wiedzielem, ze jestes poszkodowanym, zasklepienia lopatki zycze, btw kase za uszkodzone ciuchy normalnie z ubezpieczenia dostaniesz?
  • Odpowiedz
@Dymass:

choc trudno bedzie ja oszacowac. Kurtke kupowalem uzywke 7 lat temu, kask, rekawice i plecak dostalem ;)

Z tego co wiem, ubiór i wyposażenie dodatkowe nie amortyzują się (nie tracą na wartości w miarę upływu czasu). Oznacza to tyle, że z ubezpieczenia masz dostać kasę na zakup nowych rzeczy. Tych samych lub modeli tej samej klasy.

Kask mogłeś dostać, wygrać, przejąć w spadku czy co tam jeszcze innego. Nie zmienia to faktu, że jest to Twoja własność, która została zniszczona w wyniku wypadku a to oznacza kasę na zakup modelu nie gorszego, niż masz teraz. Tyczy się to również rękawic, plecaka i wszystkiego, co było w środku a
  • Odpowiedz
@Dymass: Pamiętaj, że oprócz zwrotu 100% kosztów leczenia, 100% rekompensaty za utracone zarobki, należy Ci się też zadośćuczynienie. Tutaj teoretycznie możesz żądać, ile chcesz ale niech lepiej adwokat doradzi.
Tak więc na roksy też będzie ;)
LWG!
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Z_dupy_strzelec mam firme od odszkodowan, bo wiadomo ze wyciagna wiecej niz ja samotnie. Biora swoj procent, ale to znaczy ze beda wyciagac jaknajwiecej, zeby ich procent byl jak najwiecej warty ;)
  • Odpowiedz