Wpis z mikrobloga

hejka, orientuje sie ktoś czy zamawiając daareja na prostezakupy jest jeszcze szansa na trafienie flaszki sprzed kastracji, czy wszystkie obecnie sprzedawane flakony są aktualnie stratą pieniędzy? miał ktoś przyjemność otrzymać perfum z odpowiednią dla poprzednich lat trwałością i projekcją? jeśli nie, to jaka jest godna uwagi alternatywa? do 200zł, słodki, codzienny zapach na jesien/zime.
#perfumy
  • 15
@wazylator: No właśnie nie wiadomo na ile te głosy są przesadzone. Jak nie znajdziesz nigdzie starej wersji, to ja mimo wszystko bym brał nowy, najwyżej oddasz/odsprzedaż jakbyś nie był zadowolony;) Tym bardziej że nie są specjalnie drogie.
@wazylator: Masz wyjątkowe szczęście, bo dziś przyszedł do mnie Daarej datowany na kwietnia 2019. Nie posiadam co prawda starego wypustu, ale mogę co nieco o nim powiedzieć.
W związku z opiniami mówiącymi o tym, że perfumy te są nietrwałe, zrobiłem eksperyment. Na papierowy ręczniczek spryskałem 2x tych perfum. Było to gdzieś koło godziny 13:20. Zapach pięknie wypełnił pokój, a przy ręczniczku wydzielał się on dosyć intensywnie, no ale. Mój nos szybko
Labirynt402 - @wazylator: Masz wyjątkowe szczęście, bo dziś przyszedł do mnie Daarej ...

źródło: comment_OF86lWfQ6IIi7YVYqsZRtiSl7VNdmkwv.jpg

Pobierz