Wpis z mikrobloga

Kurde @Moderacja co to ma być? Wczoraj wrzucałem propozycję na tagu #revolut że chętnie pomogę z założeniem konta i pomocy przy zgarnięciu 82 zł za SEK i usunęliście mi posta po kilku minutach. Pozgłaszałem więc wiszące od kilku dni posty i żodyn nie został usunięty, mało tego, pojawia się ich coraz więcej. Te od @voldemort007 wiszą wrzucane codziennie (°° Dlaczego jednych użytkowników traktujecie z większą pobłażliwością niż innych? #afera

No chyba, że jest to multikonto Michaua to przepraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 30
  • Odpowiedz
@adamdd: @wujek_mikazjusz

Jak widać nie znacie regulaminu a macie ból dupy i zgłaszacie prawidłowe posty.. ostrzeżenia powinny wam za to polecieć bo moderatorom przysparzacie tylko dodatkowej pracy a regulaminu nikt z was nie przeczytał. Inaczej byście wiedzieli jaki post może być na forum a jaki nie. Typowi zawistni polacy z was jak widać.
  • Odpowiedz
@voldemort007: przyznaję się, nie znam regulaminu, więc powiedz mi proszę co robię źle ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie przesadzaj jednak z ostrzeżeniami, bo ot tego Ci ludzie są - to jest ich praca. Zawistnym też bym siebie nie nazwał - powiedziałbym raczej, że mam po prostu ból dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@plaisant: no i bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) generalnie Mirku, nie chodzi mi o to, że nie mogę sobie wkleić linka, bo rozumiem zasady. Zainspirowałem się jednak wklejanymi tutaj wpisami z reflinkami, które wiszą po kilka dni, a okazało się, że z niewiadomych przyczyn tamte zostają, a moje spadają, mimo, że niczym się nie różniły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz