Wpis z mikrobloga

#heheszki #gownowpis #glupiewykopowezabawy

Wpiszcie w klawiaturę telefonu "Hej #!$%@?" i klikajcie ciągle środkową pozycję. Oto moje dzieło.

Hej #!$%@? krew gotuje się w naszej ofercie znajdą państwo na stronie o mnie w domu bo będę się starał się o prawa kobiet w ciąży anatomia kobiety budowa brzucha kobiety srom wargi sromowe mniejsze albo dla dzieci i młodzieży kontrastując je ze sobą a także w domu bo będę się starał się o prawa kobiet.
  • 6
  • Odpowiedz
@Janusz_Dmowski-Zubr: hej #!$%@? nie wiem czy chce tam jechać do domu i nie tylko w tym roku z życia drugi plan miasta i gminy i tak nie jest to w tych 440 zł dodaj do koszyka i tak nie jest to w tych 440 zł dodaj do koszyka i tak nie jest to w tych 440 zł dodaj do koszyka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Janusz_Dmowski-Zubr: Hej #!$%@? is a very good friend and I love you so much and I love you so much and I love you so much and I love you so much and I love you so much and I love you so much and I love you so much and I love you so much and I love you so much and I love you so much and I love
  • Odpowiedz
@Janusz_Dmowski-Zubr: hej #!$%@? i tak mniejsze niż pojedynczy test poligonie w Nowej soli skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko komendantowi powiatowemu się spotkać w przedszkolu Croce na gruz to po prostu weź ten sam problem z Youtube po czekoladę i tak mniejsze niż ...
  • Odpowiedz
@Janusz_Dmowski-Zubr: hej #!$%@? nie mogę się doczekać się kolejnego dnia i godziny na dobę i osobę która jest w stanie idealnym do domu i ogrodu i pierogi z kapustą i grzybami i kapustą i grzybami i kapustą i grzybami i kapustą i grzybami
  • Odpowiedz