Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Chciałem tylko powiedzieć że


Członek mojej rodziny niestety dał się naciąć i kupił "smart tv boxa" brandowanego marką savio za cenę 200 zł


Tak, androidowy smartfon bo nie jest to Android TV lecz pełnoprawny Android na telefony z ekranem dotykowym, nie tanim pilotem na irde który nie łapie połowy kliknięć. Powodzenia w używaniu tego na codzień


Dodatkowo ten "smart tv box" często gubi WiFi, wiesza się oraz co najlepsze, nie obsługuje aplikacji Netflix - pomimo to że na pudełku Netflix jest wymieniony


Podsumowując: pod żadnym warunkiem nie kupujcie nic z tej marki, a jeśli naprawdę chcecie - znajdźcie to urządzenie na jednym z chińskich sklepów i sprowadźcie sobie sami, oszczędzicie i otrzymacie lepszy support niż od savio.

pic related

#savio #recenzja #chinskiecuda #smarttv #afera (?)
Pobierz dotted - Chciałem tylko powiedzieć że


SPOILER

Członek mojej rodziny niestety dał s...
źródło: comment_ydzD6FmTb3E4E9OoeuPRTw33dK2Ae6zV.jpg
  • 16
@NeverOn jak inaczej nazwiesz urządzenie działające dokładnie tak jak klasyczny smartphone z androidem tyle że w formie pudełka "do telewizora"?

@cocamide: ma go spakowanego i na dniach ma go zwrócić
Dlaczego nie oddasz tego do sklepu lub na reklamacje do nich? Ps. Netflix jako Apka działa tylko na certyfikowanych urządzeniach w 1080p w górę od kilku miesięcy (nvidia, Apple i xiaomi) i takie info oglądając netflixa na kompie tez masz 720 chyba ze oglądasz używając przeglądarki edge - na reszcie albo apke ściągasz i instalujesz albo używasz corleca w 720p, albo masz scrakowanego tv boxa który za kilka tygodni nie będzie działał
A co panowie proponujecie w zamian żeby kupić ? Tzn czego szukać żeby spełniało oczekiwania ? Nie długo będę się rozglądał za czymś takim i szukam wskazówek :) Pozdrawiam
@Japa_Koniu: Zależy co potrzebujesz tak naprawdę i do czego wszystkie boxy pokroju tego z opisu opa są Ok jeżeli masz klawiaturkę bezprzewodową, jeżeli chcesz netflixa w 4k to tylko nvidia shield 900zl, Apple TV lub xiaomi. Boxy ATV bym odpuścił bo jest trochę problemów z nimi - boxy działają niestabilnie, są banowane itd.

Problem z tymi certyfikowanymi urządzeniami jest jeden - przez politykę netflixa i te certyfikaty są one drogie :(
@dotted: Mirku rozwiązanie problemu aplikacji jest na naszej stronie https://www.savio.net.pl/do-pobrania/
Co do tematu wieszani się androida, na odległość ciężko cokolwiek stwierdzić i proponujemy w ramach gwarancji skontaktować się bezpośrednio z naszym serwisem:

Serwis Elmak
Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 20
35-301 Rzeszów
tel: +48 17 777 95 99 wew.101
e-mail: serwis@savio.net.pl

Jeżeli chodzi o system android TV, nie bez powodu nie stosujemy tego systemu w naszych urządzeniach - Android TV