Wpis z mikrobloga

Moja grupa na studiach zapisała mnie na kurs poprawkowy (bez mojej wiedzy) na liście grupowej, kurs wystartował a ja totalnie nie chodziłem bo nawet o nim nie wiedziałem, na edukacji naliczyła mi się opłata za kurs. Dziekanat mówi że muszę płacić bo lista grupowa jest traktowana administracyjnie. Co robić? Nie chodziłem, nic nie podpisywałem. Help
#pwr #studia #politechnikawroclawska #studbaza
  • 5
  • Odpowiedz
Nie chodziłeś, nie podpisywałes nic, nie wyraziles zgody, o niczym nie wiedziałeś.

Zawrzyj takie 4 konkretne punkty i pisemnie zanieś do dziekanatu. Miej kopie i poproś o potwierdzenie przyjęcia pieczątka, data i podpisem pracownika.

Odmów jakiejkolwiek zapłaty i poproś o podstawę jej naliczania.

Powodzenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Bubuszka1337: jak mozna nie wiedziec o tym ze jest sie zapisanym na kurs... Po 1, dostales maila z informacja o wpisie. Po 2 przedmiot ten jest widoczny w jsosie w planie...

Jak przez caly semestr nie wiedziales o tym ze jestes zapisany na kurs, to pozdrawiam i zycze powodzenia w ukończeniu studiów xD
  • Odpowiedz
@Bubuszka1337: Mieli Twoje dane z indeksem, tak zazwyczaj jest, jak się na grupach na Facebook'u zbiera ludzi do poprawek, to raz. Dwa, to zaraz po zapisaniu do grupy administracyjnie dostałeś wiadomość na pocztę studencką, która potwierdzała ten fakt. Po trzecie, tak jak kolega wyżej napisał - miałeś ten przedmiot w planie, więc musiałeś go widzieć, sprawdzając zajęcia.

Odwoływać się to trzeba było w ciągu 2 tygodni od otrzymania mejla dotyczącego zapisu
  • Odpowiedz