Wpis z mikrobloga

Według badań zleconych przez MEN religia pomaga przezwyciężać pokusy związane m.in. z piciem alkoholu i przemocą.

Wśród pytań są pytania m.in. o to, jak często w ciągu ostatniego roku uczeń brał udział w nabożeństwie. Jest też pytanie, jak często się modli, kiedy przeżywa trudne chwile w życiu. Uczniowie są też pytani, czy byli dotykani w intymne miejsca bez ich zgody. W starszych klasach proszeni są również o odpowiedź, ile czasu tygodniowo poświęcają na spotkania grup kościelnych.

Ponoć szkoła ma być wolna światopoglądowo, tak przynajmniej krzyczała prawica w sprawie tęczowych piątków, jak widać na powyższym przykładzie, wcale nie musi. Gdzie są teraz ci wszyscy oburzeni, którzy byli tak bardzo przerażeni indoktrynacją dzieci? Powyższa ankieta przeznaczona jest min. dla uczniów klas I-III.

https://serwisy.gazetaprawna.pl/edukacja/artykuly/1430165,ankiety-w-szkolach-religia-sytuacja-rodzinna.html

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #szkola #polska #ciekawostki
saakaszi - > Według badań zleconych przez MEN religia pomaga przezwyciężać pokusy zwi...

źródło: comment_YSEYZLZ8QKMwfKu9clFdNTeRj7pefoJh.jpg

Pobierz
  • 21
@saakaszi wywalić i religie i jakieś tęczowe piątki srątki z szkoły. Szkoła powinna być do nauki i przygotowania do dorosłości a nie #!$%@? nauki o jakichś bujdach na resorach i bzdurach typu czy się dotykasz i czy chcesz poznać geja.
@saakaszi wywalić i religie i jakieś tęczowe piątki srątki z szkoły. Szkoła powinna być do nauki i przygotowania do dorosłości a nie #!$%@? nauki o jakichś bujdach na resorach i bzdurach typu czy się dotykasz i czy chcesz poznać geja.
Gdzie są teraz ci wszyscy oburzeni, którzy byli tak bardzo przerażeni indoktrynacją dzieci?


@saakaszi: tutaj. Co to kurła jest, z jednej strony tęczowe pedały z drugiej pedofile w sutannach. Jak mam wychowywać dzieci ja się pytam?
@Blackthorn: Miałem szczęśliwe dzieciństwo bez wyżej wymienionych. Jednak kiedy widzę takie wpisy, gdzie z jednej strony chcą wciskać to całe LPG ludziom siłą do gardeł, a z drugiej krzyczą jak można o modlitwie w ogóle mówić głośno, to widzę ich hipokryzję.

powiedziałbym że od katolickiego modlenia jest więcej szkód


@forch: Serio, 67% zakażeń HIV wywołuje? Czy 58% syfilisem?
Mógłbyś napisać jaśniej o co Ci chodzi z tym oświadczeniem? Ja też ostatnio takie podpisałam, bo nie chcę, żeby moje dzieci chodziły na religię, co jest złego w tym oświadczeniu?


@Paula04: Jest niezgodne z rozporządzeniem Ministra Edukacji.

Szkoły często z góry zakładają, że wszyscy uczniowie chcą uczestniczyć w religii, i żądają od rodziców, których dzieci nie będą chodzić na te lekcje, złożenia w tej sprawie deklaracji. Tymczasem szkoła powinna odebrać od