Wpis z mikrobloga

  • 89
#mieszkanie #gownowpis #lublin

Drugi tydzień szukania mieszkania i #!$%@? z rana xd

Co za #!$%@? ludzie reagują ogłoszenia o wynajmie mieszkania, może w jednym na 10 podana jest ulica i tak samo z opłatami dobiero jak się jakimś cudem dodzwonisz do Janusza to dowiesz się że trzeba dopłacić za wodę, gaz, internet, prąd, ogrzewanie i #!$%@? wie jeszcze co...

Albo nie wstawianie żadnych zdjęć, a po kontakcie telefonicznym hehe to przyjedzie Pan obejrzeć to pan zobaczy mieszkanie... Jakby to #!$%@? była jakaś komnata bursztynowa.

Co kieruje taka januszerka chęć #!$%@? potencjalnego najemcy?
  • 25
  • Odpowiedz
via Android
  • 20
@mannoroth dokładnie styl "retro" czyli babcia umarła i nie dołożymy do nowych mebli żeby zachęcić ludzi do wynajmu i tak wynajma jak przez ostatnie 15 lat xd
  • Odpowiedz
  • 30
@FoxFury ehm, byłem tam, kilka razy. I faktycznie często te ogłoszenia są koszmarnie napisane, zdjęcia o ile są to są zrobione w taki sposób, że gunwo widać (10 zdjęć kuchni z każdego możliwego kąta bo nowa lodowka za 100 ziko dla pół osoby, ale zdjęcia łazienki już nie ma w ogóle xD). O dziwo warto strzelać w te ogłoszenia bez zdjęć, czasami trafiają się perełki a zainteresowanie jest o wiele mniejsze.
  • Odpowiedz
Pamiętam jak kiedyś byłem umówiony na oglądanie mieszkania kolo 21 po pracy zapiepszam przez pół Warszawy temperatura -15 szukam bloku, dzwonię domofonem, dobry wieczór przeszedłem zobaczyć mieszkanie, już wynajęte dowodzenia :D no #!$%@? jasny #!$%@? mnie strzelił czy nie łatwiej było napisać mi smsa chociażby ?
  • Odpowiedz
trzeba dopłacić za wodę, gaz, internet, prąd, ogrzewanie


@FoxFury: A jak sobie to inaczej wyobrażasz? Właściciel ma płacić za wynajmującego dodatkowe opłaty licznikowe?
  • Odpowiedz
@FoxFury Umowilem sie kiedys na oglądanie. Dzwoni do babska potwierdzic czy aktualne przed wyjsciem z mieszkania. Dojezdzam na miejsce a tam juz dwojka ludzi chcąca podpisac z babą umowę. Starucha chyba liczyła że będziemy się licytować o te jej komnaty.
  • Odpowiedz
mało tego w Lublinie jeszcze sobie jakieś #!$%@? konkursy robią, przyjdziesz obejrzeć i oni się zastanawiają czy wybiorą Ciebie czy kogoś. W Warszawie to idziesz i wynajmujesz z miejsca, jak mi ktoś mówił, że na 17 albo że jeszcze kilka osób ma umówionych to od razu dziękowałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FoxFury: kiedyś szukając mieszkania na wynajem przez telefon zapytałem czy jest w okolicy jakiś przystanku autobusowy, Janusz dopowiedział, że go to nie obchodzi, bo jeździ samochodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FoxFury: Przerabiałem szukanie mieszkania w Lublinie, Wrocławiu i Warszawie. Uwierz mi, że Lublin to i tak najbardziej lajtowy z wymienionych.
  • Odpowiedz