Wpis z mikrobloga

@bartexx96: Kasti do obstawienia, weź ty lepiej nic nie pisz jak się nie znasz xD, Krycha pewniak 100% wszystko na jego korzyść, Najman i karzeł to też nic pewnego, trzy pewniaki to Krycha, D.Malczyński i Isamu.
@Djuk94: No Ty sie znasz :D Gdzie pisalem, ze ktos jest pewniakiem? Napisalem, ze warty obstawienia, to jest fame mma, walcza amatorzy i kazda walka to 50 na 50. Kurs na Kastiego jak dla mnie mocno przesadzony, bo Krycha walczyl dwie walki z typami bez przygotowania i nic nadzwyczajnego w nich nie pokazal.
@bartexx96: @mikeywwa: Tak, typek, który zamiast trenować nagrywa teledyski na pewno wygra z gościem, który trenuje 2 razy dziennie nawet w weekendy w ankos mma w grupie zawodniczej, chodzi na solarium raz w tygodniu i kroplówkę, wszystko traktuje na poważnie jakby była walka o być albo nie być. Mówicie tak, bo nie lubicie Krychy(też nie lubię, ale jestem realistą) ale spoko, dzięki wam będą wyższe kursy, po konferencji pewnie się
@Djuk94: Tylko, ze Kasti tez #!$%@?. Sam pisal na swoim profilu, ze bedzie miec najlepsza forme w zyciu. Krycha juz trenuje sporo a nie widzialem w jego walkach nic szczegolnego. Moim zdaniem podpala sie w klatce i nie pokazuje w pelni swoich umiejetnosci tak jak Kasti, a wygrywal tylko dlatego, bo mial dwoch gosci bez zadnego treningu. Tutaj dla mnie walka 50 na 50 i postawie na Kastiego, warto zaryzykowac po
@bartexx96: Z kenem pokazał, że ma też twardą szczękę, a z Rubym, że potrafi trzymać dystans i w miarę ogarnia techniki oraz wiedział kiedy kolanko wsadzić, co wskazuje na to, że jednak się nie podpala. Parteru jeszcze nie widziałem, ale skoro tak ćwiczy, to raczej w parterze zły nie jest. U kastiego zaś widać, że trzyma dietę, ale nie daje na insta info, że idzie na trening, czy nawet, że jest