Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój mąż ostatnio chce więcej. Ale nie ilości tylko czegoś zupełnie innego.
Chce abym się przebierała, tańczyła itp... dla mnie pomysł jest głupi. Nigdy nie robiłam takich rzeczy. Nie przepadam za swoim ciałem, mam biust w rozmiarze aa, zero kobiecych kształtów. W takich strojach wyglądam po prostu śmiesznie... Co do tańca to nie umiem się ruszać, nie przepadam za tym. To zupełnie nie jest mój świat... Czuję się osaczona przez jakiego wymagania. Wiedział jaka jestem... Ostatnio kupił jakieś wdzianko dla mnie i to była katastrofa... Sprawił mi tym tylko przykrość bo wyglądam w tym jak pokraka. Już nie wiem co robić... #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 132
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Rozmawiaj i raz jeszcze rozmawiaj z nim - nic nie rób na siłę! Wyjaśnij mężowi, że czujesz się mocno niekomfortowo i odetchnij z ulgą, to nie jest Twoja wina, nie musimy spełniać wymogów innych, a już zwłaszcza takich wkraczajacych w sferę intymną. Warto jednak, żebyś wybiła sobie też z głowy kompleksy, w które pewnie wpedzila Cię presją na bycie fit, zaokrąglona w pupie i cyckach. Ale pracę nad tym zrób
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Nie słuchaj stulejów według, których powinnaś tańczyć jak mu się podoba i leczyć swoje chore kompleksy. Prawda, masz kompleksy i powinnaś pokochać swoje ciało ale w komfortowych dla Ciebie warunkach. Może ciało pozytyw na ig pomoże? Miałam podobną sytuację ale mam w drugą stronę. Mam faktycznie kawał biustu, dla którego fikuśne wdzianka są zwyczajnie za małe. Wiem co czujesz. Spróbuj porozmawiać z mężem, żeby sam sobie tańczył w swoich wdziankach a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: a ja mam inny pomysł. Poszukaj czegos seksownego, ale w stosunku do tego co od niego dostałaś niech to będzie wersja soft, którą sama zaakceptujesz. Poszukajcie kompromisów, ale nie rozmawiajcie o tym jak o jakimś problemie, bo sobie posracie relację seksualną
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: Hahah wiedział jaka jestem... serio chyba najbardziej #!$%@? argument pod słońcem, czyli co jesteś cały czas taka sama i nigdy się nie zmienisz, rozwiniesz? Laski tu piszą, że mąż chce anal i to może być problem, ale #!$%@? taniec i seksowny strój? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Idz do psychologa/seksuologa, który wyrwie ciebie ze swiata kompleksów bo kompleksy zabijaja związek, taki taniec może być fajna zabawa również
  • Odpowiedz