Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tajemnicza_Melancholijna_Postac:
Nie, kształtując teraźniejszość kreujesz przyszłość, więc absolutnie przyszłość należy do ciebie. Dzisiejsze działanie niesie cię w przyszłość, zadbaj o to, żeby była najlepsza. Rozwijaj się, czytaj książki, bądź dobry dla ludzi a wszystko będzie możliwe. Może nie od razu, może nie zawsze, ale średnio zawsze lepiej niż wczoraj. Małe kroczki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tajemnicza_Melancholijna_Postac:
Zdziwisz się za parę lat (chociaż pewnie tego nie zauważysz), że jesteś lepszym człowiekiem - to paliwo, albo raczej cegły, które budują cię od środka. Proces jest długotrwały ale w połączeniu z celem, czyli tym kim chcesz być da odpowiednie efekty.
Trzeba pamiętać, że w osiąganiu celów ważna jest droga a nie sam cel.
Ostatnia rzecz;
Człowiek przecenia rzeczy których może dokonać w trzy miesiące a nie docenia tego co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tajemnicza_Melancholijna_Postac:
Wiedza bez możliwości jej zastosowania jest bezwartościowa, więc powinieneś poszukać wokół siebie możliwości jej zastosowania. To jest mięsień niejako, używanie go wzmacnia.
Liczę na to, że to nie jest poradnik "Strzelanie do poruszających się celów." :)
John C Maxwell, Brian Tracy, James Clear, Dale Carnegie, Robert Kiyosaki, Bill Quain.
Jest wielu autorów piszących o samorozwoju.
  • Odpowiedz
@jurabos: Dużą część wiedzy już zastosowałem na przestrzeni ostatnich lat, ale nie wiem jak znaleźć jakiś satysfakcjonujący sposób zarabiania na życie.Poza tym z tym samorozwojem można wpaść w pułapkę i niejako uzależnić się od niego, bo co chwilę wychodzi jakiś nowy sposób na bycie bardziej produktywnym, szczęśliwym, bogatszym...Znaczna część to lanie wody, dawanie ludziom nadziei...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tajemnicza_Melancholijna_Postac:
Nasza rozmowa zaczyna być konkretna :).
Trudno mi dać ci radę, co do tego czym powinieneś się zająć, nie wiem jakie masz doświadczenia oraz plany na przyszłość.
Umiejętność oddzielania ziarna od plew w wydawnictwach o samorozwoju to trudna ale wykonalna rzecz. Nadzieja to piękna rzecz, ale sukces, to konsekwentna realizacja wartościowego celu. To nic łatwego, szybkiego i dla każdego.
Podstawy samorozwoju dla mnie to autorzy których wymieniłem. W tej kolejności
  • Odpowiedz