Wpis z mikrobloga

Kupuje Fife 20. Setki razy pisalem na tagu, ze tego nie zrobie, a jednak zdecydowalem, ze zrobie inaczej. Czemu?

Z ciekawosci jak wyglada gameplay sciagnalem demo i gralo mi sie okropnie. Potem wykupilem EA Access, zeby zobaczyc, jak to wyglada nie na bota i ze stylami
gry. No i jest bardzo grywalnie! To z pewnoscia najlepsza Fifa w jaka mozna teraz grac online. Wczesniej myslalem, ze pozostane w 19 ale tam gameplay zabily totalnie wysokoocenione karty i lepiej w ogole nie grac niz prowadzic rozgrywke w stylu strzal=gol. Zrozumialem to jak pogralem troche w 18 ostatnio. Naprawde przyjemna pileczka i moze nawet to na niej bym poprzestal, gdyby nie ogromne lagi.

Nie chcialem kupowac 20 bo bylem zmeczony finishem 19 i dwoma dlugimi eventami - TOTS i Futties - oraz mysleniem o rynku, o sbc, wyzwaniami o Swapy. Ale przypomnialem sobie, ze w 19 od pazdziernika do maja gralem naprawde rozsadnie malo!

Tym razem w 20:
-bede tylko i wylacznie gral w DR, zero SB, LW
-z SBC bede robil tylko wyzwania o graczy, zero o paczki
-skoncze najpozniej przed TOTS-ami
-brak apki, do webappa i tak dostepu nie mialem
-z handlu bede tylko kupowal ify z aktualnej druzyny i je sprzedawal po jakims czasie
-zero celowo robionych wyzwan o ikony Swap czy wyzwan sezonowych
-pogodzenie sie z tym, ze z czasem inni moga miec lepszy zespol niz moj, choc paradoksalnie im on slabszy tym jest lepiej bo tym mniejsza presja zeby grac
-zero myslenia o utracie coinsow bo sklad moze potaniec, niech tanieje #!$%@?
-ogolnie im mniej meczow rozegranych, tym lepiej ;)

Moze sie okazac ze zaraz YT-berzy naucza ludzi grac nierealistycznie ale skutecznie. Moze sie okazac, ze EA zaleje gre kartami o genialnych statach i to popsuje gameplay. Odejde. A jak zagram do maja 200-500 meczow to uznam ze bylo mega warto.

Nie wiem jak bedzie wygladala moja aktywnosc w tagu, moze bedzie jej mniej i bardziej dotyczyla bedzie grywalnosci moich kart, gameplayu? Na PW z ziomeczkami na pewno nie bede gadal o handlu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@iti1986 @jmyung
A @arko123, jednak kupujesz? Czy wtorne przekonania wygrywaja?

Zalaczam aktualny skladzik. Ifow kupilem w sumie 13, na koncie zostalo mi 40k i niech se lezy. To wszystko zrobilem z SBC udostepnionych od premiery. Zero handlu, niezle trafy mialem ;)

#fut
V.....n - Kupuje Fife 20. Setki razy pisalem na tagu, ze tego nie zrobie, a jednak zd...

źródło: comment_WAQSM1PiNiBvHb1EUyW7erbHjlneOYx9.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@arko123: moze byc roznie z ta odslona, ale to najlepsza Fifa do grania online obecnie, jeszcze jak Ci gameplay podpasowal... mozna grac malo, w swoje tryby, miec skladzik pod siebie, nawet tani. Chyba mozna jednak nie maniaczyc ;) ja rok temu o startu serio malo gralem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Veyn: Decyzji nie szanuje, ale z szacunku do Twojej osoby, zrozumiem. Jednakże z oceną gameplayu wstrzymał bym się minimum do pierwszego patcha a nawet później.
Jak ludzie znajdą konkretny schemat strzelania goli to odechce Ci się w to grać szybko a tym czasem powodzenia i baw się dobrze.
  • Odpowiedz
@Veyn: po aktywności na tagu tak sądziłem, że jednak się zlamiesz :p dobrze, że odpuściłem zarówno demo jak i odpalenie webappa, bo czuję że tak samo skończyłoby się i u mnie. Nie mniej powodzenia :d
Do mnie już generalnie nie przemówi żaden argument za zakupieniem tej gry, po ludzku mi szkoda czasu, a nie sądzę żebym był w stanie utrzymać jakąś rozsądna taktykę gry i nie grindowac jak w 19stce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Veyn: leeeee, tak czułem że się złamiesz i kupisz :D tylko obstawiałem po cichu październik ;) ja nie kupuję, a przynajmniej nie teraz. Chcę pograć w inne gry, a na liście mam w pierwszej kolejność RDR2, RE2. Jak kupię fife to znów w nic nie pogram ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@jmyung: heh, no mam sklad za 600k ktory straci zaraz cala wartosc i 21 ifow oraz cancelo. Na pewno nie bede handlowal, nie mam apki ani webappa. Jak sie zrobia 4 mln to raczej w dlugiej perspektywie, na ifach
  • Odpowiedz