Wpis z mikrobloga

Dzban do #!$%@?, nie mam już sił na Drakulę, prowadzi Arsenal, a ustawia zespół w taki sposób, że grają jak Burnley, beniaminek na Emirates nie tylko prowadzi po 20 kilku minutach, ale już też miał 5 i to groźniejszych sytuacji, niech wraca do Sevilli chociaż tam obecnie pewnie też by go nie chcieli. City wczoraj rozbiło Watford 8-0, a jego Arsenal stracił punkty prowadząc 2-0, a dzisiaj znowu to słabszy zespół prowadzi grę i to na Emirates.
#mecz #arsenal
Pobierz Pustulka - Dzban do #!$%@?, nie mam już sił na Drakulę, prowadzi Arsenal, a ustawia z...
źródło: comment_Zzw2MW1BUkDQjU3PiFl2wc835aKvyR78.jpg
  • 4
@Pustulka: brać Mourinho. Wbrew opiniom nie jest to wypalony trener, a wicemistrzostwo z United, 3 puchary to jednak małe co nieco jest. Z tym Arsenalem to spokojnie w top3 skończyłby a i wygrana w LE pewniejsza.
@doloeop: Bo to już przekracza wszelkie granice, za Wengera było źle, ale wiedziałem, że jak na Emirates przyjedzie beniaminek czy inny wyraźnie słabszy zespół to go rozbiją, a to sam nie wiem co to ma być? Ustawia ich jak Burnley, grają jak Burnley najwyraźniej menadżer też się tylko nadaje do prowadzenia Burnley, zespół nie zrobił żadnego progresu, ani w ataku, ani w obronie, udało się temu dzbanowi pogorszyć oba aspekty pomimo
Pustulka - @doloeop: Bo to już przekracza wszelkie granice, za Wengera było źle, ale ...