Wpis z mikrobloga

Smutna historia

Dało mi do myślenia i do zadręczania się...

Mój syn urodził się z poważną wadą,zamiast lewego ucha miał centymetrową dziurę przez pół twarzy łączącą się z ustami... po serii operacji od 6 roku życia do 18 dziura została zaszyta i wstawiono mu sztuczne ucho.. po operacjach została mu blizna od kącika ust do ucha, ma zdeformowaną połowę brody ponieważ miał tam wstawiane jakieś metalowe elementy i oczywiście blizny w miejscach z których miał wycinaną skórę do przeszczepu.. drugą połowę twarzy ma bardzo ładną, Gdyby urodził się zdrowy byłby bardzo przystojnym facetem, teraz też nim jest tylko te blizny i mniejsze i niżej osadzone sztuczne ucho za którym jest pomarańczowo żółta skóra(chyba w tym miejscu nie przyjął się przeszczep) i te nieznaczne deformacje... dziś ma 25 lata i chciała bym mu jakoś pomuc bo widzę, że źle się ze sobą czuje(...)est mu ciężko znaleźć dobrą pracę z powodu wyglądu wielu pracodawców go odrzuca i mimo to, że jest inteligentny pracowity i zaradny po dobrych dziennych studiach prawniczych to itak każdy patrzy najpierw nA to, że nie słyszy na jedno ucho i nie wygląda jak laleczka, chciałabym mu pomóc bo to ja jestem temu winna bo w ciąż złapałam tą cholerną toksoplazmozę, która zniszczyłażycie mojemu dziecku skazując go na dzieciństwo wszpitalach i trudniejsze życie... doradźcie cos proszę,(...)a niby tak go kochała.. po tym jak już całkowicie go zostawiła bo znalazła innego sponsora już całkowicie stracił nadzieje, że sobie kogoś znajdzie na stałe


Wołam @karid


#tyleprzegrac #smutnahistoria #sadstory #badstory
  • 3
  • Odpowiedz