Wpis z mikrobloga

#perfumy
Własnie testuję nowy wypust Amouage DIA, batch wskazuje na 07.2019. Reformulacja była brutalna dla tego zapachu. Mam flakon z 2006 roku, zawiera on ciecz zostawiająca tłusty film na skórze, ma całkiem solidną projekcję i trwałość w okolicy 8h. Obecna wersja to 1/3 mocy tej z 2006 roku. Zapach też zmienił się dość znacznie. Nie ma w nim już tej "chamskiej" peonii, która pierwsza uderzała po nozdrzach. Jest tylko jej delikatny ślad, teraz mocniej czuć wetywerię.

Dziele się z Wami tymi informacjami, bo strasznie mi przykro, że tak skundlono mój ulubiony zapach.
KaraczenMasta - #perfumy 
Własnie testuję nowy wypust Amouage DIA, batch wskazuje na...

źródło: comment_dktRHkyRYjctm2egoXnEmPFMUiuvkDjr.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
Kurde co się dzieje w 2019 Ultra Male wykastrowali, Daarej spier..., 1 million to już nawet nie przypomina cienia dawnego siebie (chodzi o zapach, nie parametry) itd. itp.
  • Odpowiedz
@kocia_morda: czytałem wiele opinii ze była reformulacja, sam nawet testowałem. Wąchałem zapach w 2016 roku i to było coś pięknego - kadzidło, przyprawy, słodycz wychodziła po jakims czasie i nie była tak nachalna jak teraz. Obecnie to moim zdaniem tylko dymno-oreganowy ulep
  • Odpowiedz