Wpis z mikrobloga

Nie wiem o co chodzi, ale w Realu dzieje się coś niedobrego już jakiś czas. Raul nie powołał na mecz Castilli Rodrygo, bo ten miał jechać na mecz z pierwszą drużyną do Sevilli, ale Zidane również go nie powołał, przez co Rodrygo zostanie w domu. Zidane serio już się chyba pogubił dawno, Brahim i Odriozola również nie są w kadrze już jakiś czas, nie wiadomo dlaczego. Za to jest najlepszy grajek Lucas. Dzisiaj przeczuwam #!$%@? od Sevilli. Niestety, ale przez to może Zidane #!$%@? ze stołka.
#mecz #real #realmadryt
  • 10
@grzemic: Nie wpuszcza Rodrygo który zaliczył udane występy w presezonie, natomiast pewne miejsce w składzie ma Vinicius który nie trafiłby we wrota od stodoły stojąc metr od nich oraz LV który jest graczem na poziomie jakiegoś tam Leganes. Nie daje szans nowym zawodnikom przez co nie są oni rozegrani i na śniadanko dostają przeciwnika rangi PSG od którego obskakują sromotny wpieprz. Na domiar złego, nowy bramkarz czuje się coraz mniej pewnie
@grzemic: Jak tylko jest szansa zostać liderem i odskoczyć rywalom, to Real się #!$%@?. Jeśli dzisiaj ugrają remis, to będzie można się cieszyć. Lopetegui zna Real, będzie wiedział jak nam szkodzić, a Sevillę pod jego wodzą świetnie się ogląda.
@Czarzy: Tak, Rodrygo zaliczył udane/poprawne występy ale po pierwsze to były mecze towarzyskie a po drugie chłopak jest jeszcze bardzo młody, ma ogromną konkurencje na swojej pozycji i trener zadecydował, że na razie nie ma sensu na wystawiać go na siłę. Sztab szkoleniowy ma doświadczenie i pracuje z tym zawodnikiem na codzień więc mają lepszy obraz sytuacji niż przeciętny kibic.

Dalsza część postu też nie lepsza... Jakieś teorie o nierozgrzanych piłkarzach,
Mam propozycję. Skoro tak łatwo przychodzi Ci identyfikowanie problemów Realu Madryt i znasz się lepiej na taktycy, trenowaniu itp. niż Zidane to jedz do Madrytu i pogadaj z Perezem.


@stanley_: niestety nie jestem napompowanym piłkarzem który przegrał drużynie mistrzostwo świata swoim brakiem profesjonalizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak Rodrygo zaliczył udane/poprawne występy ale po pierwsze to były mecze towarzyskie a po drugie chłopak jest jeszcze bardzo młody
Mam propozycję. Skoro tak łatwo przychodzi Ci identyfikowanie problemów Realu Madryt i znasz się lepiej na taktycy, trenowaniu itp. niż Zidane to jedz do Madrytu i pogadaj z Perezem.

@stanley_: niestety nie jestem napompowanym piłkarzem który przegrał drużynie mistrzostwo świata swoim brakiem profesjonalizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Czarzy: Piłka nożna to bardzo popularny sport. Wygrywanie meczów i trofeów przynosi ogromne zyski. Poza tym niedługo kończy się
W teorii wszystko wydaje się takie proste.


@stanley_: Zgadzam się

Tylko, że sztab szkoleniowy Realu to profesjonaliści, ludzie którzy mają ogromne doświadczenie i znają się na swoim fachu więc potrafią o wiele lepiej rozwiązać problemy drużyny niż przeciętny kibic.


@stanley_: Z tym już połowicznie. O ile na temat reszty sztabu się nie wypowiem (jedynie wygłoszę dygresję, że kontuzje mięśniowe znikąd się nie biorą i tutaj jest albo wina kogoś od
@Czarzy: ok, wiadomo, że każdy może mieć swoją opinie i osoby spoza "grona profesjonalistów" mogą krytykować trenerów, piłkarzy. Chodzi mi o to, żeby troszkę się zastanowić przed napisaniem swojej opinii. Zauważyłem, że kibicom bardzo łatwo przychodzi identyfikowanie problemów danej drużyny, wytykanie błędów (czy to taktycznych, czy wynikających ze złego dobrania pierwszego składu), a tak naprawdę nie wiemy jak to wygląda "od środka", jak dani piłkarze sprawują się na treningach itp. Z
@Czarzy: kocham ten mit, jasne CR daje mega dużo jakości, ale chyba każdy zapomniał w jakim stanie Zidane przejmował Real, ten sam Real i tych samych graczy po Benitezie