Wpis z mikrobloga

Nie wykupiłam strima tym razem. Podczytuję wykop i czasami oglądam wieczorem. Czuję pustkę i wiem, że dużo mnie omija. Z drugiej strony, nie tracę czasu na pierdoły i nudy. Z Waszych opisów wynika, że ta ekipa jest o niebo lepsza. Oglądając pobieżnie i mniej niż więcej widzę to tak:

1. Karolina - ładna, wysoka. Dziwnie się ubiera jak na taką zgrabną figurę. Ma swoje zdanie. Nie wiem dlaczego jej nie lubią. Nie widziałam żadnej akcji świadczącej o jej głupocie. Kilka razy jak się odzywała mówiła całkiem do rzeczy.
2. bliźniaczki - wydzierają się okropnie, ale są wesołe, bezpośrednie i nie boją się mówić, co myślą.
3. Natalia - bardzo ładny z niej chłopiec. Nie wiem, co robiła na ostatniej imprezie konkretnie, ale wyleci przez to z programu. Nachalne seksualne zachowania to zło.
4. Mamasita - ale sympatyczna babka!
5. Ola - młoda. Ładnie zaśpiewała. Niebo a ziemia w porównaniu z charakterem śpiewającej Kaśki z 1 edycji. Skromna, cicha, a utalentowana. Tamta nieśmiała, a rozpuszczona i pełna pretensji.
6. Ania - ładna, zgrabniutka, wydaje się miła, nie rzuca się w oczy, ale jak się odzywa to jest spoko.
7. Inne laski nie rzucają mi się w oczy. Nie rozróżniam ich. Jedna siedziała nieruchomo na krześle w czasie imprezy - chyba ta z ostatniego kastingu. Jedna - aaa Babi chyba - porcelanowa dziewuszka - śliczna, ale nie utkwiła mi w głowie ani jedna jej wypowiedź.

1. Jezus - z wyglądu skreśliłam go w pierwszym momencie. Jego densy w majtkach okropne. Ale nadrabia wszystko. Spoko gostek. Super kumpel i wariat.
2. Sławina - kompletnie nie w moim typie - ale też spoko. To on liże dziewczęce stópki, tak? Wybaczone. Nie widziałam, zeby był nachalny.
3. Przemek - dziękujemy, że odpadł
4. Łukasz - rzeczywiście obmacuje każdą. Ale one chyba zadowolone. Nie widziałam nic poza tym.
5. Wiktor - czy to brat Pawła Stadniczenko? - młody, wesoły. Nie widziałam żadnej akcji.
6. Chad - nie rzucił mi się w oczy. Jest lubiany w grupie, mam wrażenie. On chyba jest pomocnikiem Jezusa. Razem wymyślają te szaleństwa. Widziałam jak fajnie dogadywali się w pokoju zwierzeń.
7. Wasyl - nie widziałam żadnej akcji.

Finał: moim zdaniem mniej drąca się bliźniaczka, z chłopców: chad.
#bigbrother
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mainowy_sok: też nie wykupiłam tym razem, ale żywcem nie mam czasu oglądać, a na godzinę dziennie nie opłaca mi się to w ogóle. Zerkam tutaj od czasu do czasu i jestem w miarę na bieżąco
  • Odpowiedz
@Mainowy_sok: zdecydowanie telwizja zakrzywia prawdziwy obraz uczestników szczegolnie w odniesieniu do Karoliny vel Nosaczity, ktora jest totalna idiotką i zgrywa wielką Panią, Olka i skromnosc to niestety oksymoron. Rosumiem że Chad to budowlaniec ? Niestety jest wyluczony przez grupę, ale ma sztamę z Nosaczitą. Trochę się zgadza a trochę niestety nie.
  • Odpowiedz