Wpis z mikrobloga

Mirasy, czy ktoś z was ogarnia co to może być? Wchodzę na epic games store i próbuję się zalogować na konto. Dostaję powiadomienie "Przepraszamy, ale korzystasz z naszej usługi zbyt często. Spróbuj ponownie później". Dodam, że nie odpalałem komputera przez 3 ostatnie miesiące. A internet jak zwykle milczy gdy się próbuję czegoś dowiedzieć. Help (°°
  • 10
  • Odpowiedz
@MocarnyKabaczek: Uzywasz email google/microsoftu?

jeśli tak to spróbuj założyć nowe konto używając właśnie logowanie przez google/microsoft (ważne, aby to był ten sam email który masz na koncie) - powinno po rejesracji cię zapytać czy chcesz konta połączyć. U mnie właśnie to tak zadziałało. - tylko ja mogłem się zalogować na zablokowane konto używając telefonu/LTE. Logowania z kompa z mojej sieci nie działało.
  • Odpowiedz
@MocarnyKabaczek: @zwykly_mirek: @abuson: Mi właśnie coś takiego wyskoczyło dzisiaj. Próbowałem się logować przez stronkę ale nic z tego. Napisałem do supportu - ciekawe czy coś pomoże. Dam znać co odpisali. Ten mikro wyskoczył mi z google jak szukałem co się dzieje. Dam znać jak sprawa potoczy się dalej.
  • Odpowiedz