Wpis z mikrobloga

Pussy magnet (w sensie podobające się różowym niekoniecznie w klubie) perfumy na jesień zimę dla casualowego 20-30 latka na codzień?
Rok temu dobrze się spisał 1Million Lucky. Bardzo mnie duszą słodkie zapachy i potrzebuje coś co jest jakieś mdło słodkie co najwyżej na otwarciu.

#perfumy
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KochanekAdmina: rochas moustache edp - dominuje wanilia, trwałość na spokojnie do 10h na mnie, spora projekcja przez około 5h. nie dusi i nie przytłacza słodkością, pytałem ludzi w pracy mówili że zapach jest ok.

lalique pour homme lion edp - początek duszący, kojarzy się z barbeskimi klimatami. po około godzinie zaczyna się robić słodko. projekcja i trwałość na dobrym poziomie.
  • Odpowiedz
@Ryshardi: Dlatego jestem w stanie przeżyć słodkość ale ograniczoną. 1Million Lucky przynajmniej dla mnie był dobrym wyborem. Obrzydliwy na otwarciu ale jak się rozwinęło to już było ok. Zwykły 1Million mnie dusi xD
  • Odpowiedz
@MMM22: rochas czy lalique? póki co nie mam jak odlać, nie mam do tego sprzętu ale w następnym miesiącu wyposaże się w zestaw rozbiórkowicza i będę redukował kolekcję. dam Ci znać.
  • Odpowiedz