Wpis z mikrobloga

#kononowicz
W sumie pasożyt jest jedna z największych przyczyn upadku S17 w pierwotnej wersji. Jak tak sobie myślę, to oprócz filmików gdzie Knur kąpie się w basenie i jakiś innych gówien co bawią gimbaze w S17 to trochę bardziej dojrzały humor, dużo tematów politycznych, absurd goni absurd. To humor który odtrąca większość mas. A mamy z drugiej strony amebę która jest "śmieszna" bo śpiewa "oooooo bedzie jazdaaaa" i z racji tego że jest największym baranem na polskim yt ma rzeszę fanów. Sam nie rozumiem czemu go oglądam (chyba kwestia tego że grubas mało filmów wstawia albo jak wstawia to jednego cały sezon a potem tydzień dwa ciszy więc chcąc nie chcąc aby być na bieżąco jesteśmy uzależnieni od strusiego paskuda). A teraz ciekawostka, film z dzisiaj Jarusia z chłopakow do wziecia. Patrzcie jak się cieszy koszulą
https://youtu.be/jhWs52bcIP0 jak kiedyś szkolna jak dostali szproty #patostreamy
  • 11
@abralinc
Struś jest bezbekiem. Autentycznie sam się dziwie ale mam go #!$%@? dość na S17. Niech #!$%@? gdzie indziej tworzyć swoje pszne jedznje. Mam uczulenie na jego ryj i jego #!$%@?. Suchodolski jest zresztą tak głupi, że myśli iż nie jest bezdomnym bo dużo domów jest... Do tego debila nic nie dociera, jak wyzywali go od pasożytów to mówil jak zacięta stara płyta "ja nagrywam to też praca"