Wpis z mikrobloga

Nadchodzi nowy Xiaomi;
12gb ramu
1Tb na dane
Głównym aparatem będzie najnowszy sensor Samsunga o rozdzielczości aż 108 Mpix

XDDDDDDDDDDDDDDDDD

XD


co tam? oczywiście pomijam sensowność tego bez dobrego softu aparatu, ale zapewne to urządzenie będzie kosztowało ok 2000zł może 2500 a będzie oferowało 1000x więcej niż wasze topowe palniki, a to nie aparat jest ważny w telefonie, bo nawet ifon nie radzi sobie w określonych warunkach więc ten aspekt można pominąć

jak tam wasze portfolia? zmalały? urosły? bolą? to nie bajt, kisnę jedynie z tego że za ponad połowę ceny waszych srajfonów będzie można kupić coś mocarnego co posłuży przez kolejne lata jako mini super komputerek
#apple #iphone
  • 48
@jacieniemog28: dysk tysionc!! udowodnij że to nie bajt bo nikt nie uwierzy xD siajomi na 5 lat? wyjątkowo niskiej jakości bajt ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) za rok pobiegniesz po następnego bo albo się #!$%@? albo wysrają model z 200Mpix XD
wiesz, jeszcze możesz poszperać w necie i napisać że to i to, ja mam czas, no ale... : / nie wyszło ci

a samsung potrafi zrobić dobry soft do kamery po prostu, LG także, mi się wydaje że xiaomi po prostu celuje w inny rynek, ale z tego co widzę to jakość zdjęć się polepszyła i idzie do przodu
imo to szkoda że siaomi nie stara się o ten cholerny aparat : /przecież wy wiecie co by się stało z apple i innymi gdyby xiaomi się starało?! ło panie, huawei pokazał że się da