Wpis z mikrobloga

@Dymass: zajebiście Mirku - wszystko widać jak na tacy. Informuj jak się sprawa potoczy i jak babka się będzie tłumaczyć, bo na pewno jakąś ciekawą historię wymyśli.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@sin89 no panie, do kontroli za 3 tygodnie. Zwolnienie na 4 tygodnie narazie. Potluczona lewa gira (ledwo chodze) i zlamana lopatka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@j3sion o motocyklu zdecydowal jego wlasciciel, nie bede mu sie wtracal ;) a mam dokumentacje z wypisu i zwolnienie na 4 tygodnie. Jak bede kupowal motocykl dla siebie w przyszlym roku to zapewne zainwestuje w kamerke, bo to co sie odwala to jakis ponury zart :/
  • Odpowiedz
@Dymass: O #!$%@?! Ale combo. Przejazd przez przejście dla pieszych, jazda chodnikiem, spowodowanie kolizji, ucieczka z miejsca wypadku. Będzie miała ciepło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dymass W imieniu całej społeczności #volvofanclub przepraszam i zapewniam że to jakaś zwykła tempa locha. Co raz więcej Sebeuszy też w nowych Volvo się trafia na fali rekordów sprzedaży tej marki w PL :/

Wołaj koniecznie jak sprawa się rozwinie! Teraz mogą ją chyba banalnie namierzyć i odwiedzić w domu? Skąd nagranie, znam Poznań mega dobrze ale ciekaw jestem czy to nagranie jest prywatne i czy sam je zdobyłes
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Saeglopur nie masz za co przepraszac. Marka nie definiuje mentalnosci. Jedyna osoba, ktora sie zatrzymala byl koles w BMW, razem z motorniczym pomogli mi usunac motocykl z torowiska ;)
  • Odpowiedz