Wpis z mikrobloga

Miał ktoś taki problem z synchronizacją z iCloud po aktualizacji do iOS 13? Mam łącznie kilkanaście tys. zdjęć ale po aktualizacji IP pokazuje tylko 1/10 i takie info na dole.
Najpierw o wysyłaniu jakichś, potem o aktualizowaniu. Wylogowywałem się z icloud i logowałem ponownie, bez zmian. Na innych urządzeniach jest w porządku, myślicie że da się to jakoś rozwiązać czy muszę przywracać cały tel z backupu?
#apple #ios #iphone
Oastry - Miał ktoś taki problem z synchronizacją z iCloud po aktualizacji do iOS 13? ...

źródło: comment_TvbCyGemyjP3DTbi3iLv46Sxac5OLQaj.jpg

Pobierz
  • 5
@istp: przez noc przerobił i bez zmian, teraz przerabia drugi raz po relogu iCloud ale poczekam. Jak będzie to samo to nie wiem czy przywracać backup czy czekać do wtorku na 13.1 xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Oastry: zależy ile masz czasu do zmarnowania :) ja bym chyba przywrócił i poczekał aż wszystkie krytyczne błędy z 13.1 będą wykryte i naprawione.
@istp: ruszyło jak podpiąłem kabel ładowarki xd. Wpadłem na to po komunikacje że „ułoży” zdjęcia jak będzie się ładować, w nocy ładował się bezprzewodowo i wtedy to nie ruszyło - ciekawe