Wpis z mikrobloga

Witam
Czy ktoś z Was wykopowych hondziarzy rozważa sprzedaż swojej Hani? Właśnie poszukujemy z bratem dla niego pierwszego własnego auta i pomyślałem, aby tutaj zapytać.
Niestety na olx/allegro/otomoto nie znaleźliśmy żadnego sensownego egzemplarza, brat obejrzał 3 sztuki i niestety ich stan był mało ciekawy.

Budżet to mniej więcej 3.5k, najlepiej z Wielkopolski. Ważne, aby samochód był mechanicznie sprawny, nie wymagał nakładów finansowych i chętnie bez korozji ;)
Z racji tego, że budżet nie jest z gumy to celujemy w EJ9 z D14 na pokładzie, ale inne modele też będą brane pod uwagę np(EG4,EJ2 itd)
Jeżeli ktoś miałby jakąś propozycję, to proszę o wiadomość
Pozdro!
#honda
  • 6
@BajerOp: Czy ja wiem? Te auta zwykle mają już ponad 20 lat, do tego mowa jest o podstawowej wersji z 1.4 pod maską. Wiadomo, że nie będzie to idealny pojazd, ale chciałbym, żeby był w przyzwoitym stanie.
@John_archer: Czepiasz się słówek :P, Powiedzmy, żeby nie wymagał większych nakładów finansowych. Bez remontów, czy swapów zaraz po zakupie. Jakieś proste naprawy, czy wymiany eksploatacyjne nie stanowią problemu
Olej, filtry czy klocki hamulcowe to sprawy eksploatacyjne, więc zwykle robi się je po zakupie i to jest zrozumiałe. Chodzi mi o jak najlepszy stan samochodu i nie spodziewam się w tym budżecie jakiejś turbo igły, a jedynie samochodu, który będzie gotowy do użytkowania.

Ps. 1200zł za rozrząd, ale w jakim samochodzie?