Wpis z mikrobloga

@dzik001: ostatnia szansa aby ruch rewolucjonistow zachowal godnosc. koszulki radzilbym zatrzymac -mogą miec wartosc historyczną. w kazdym razie dobry ruch....socjalizm tak, wypaczenuaie NIE
  • Odpowiedz
  • 9
@air_waves: zgadzam się z @matbea. Będziemy robić co będziemy chcieli i cisnąć z nich bekę. Jak chcą niech się zbiorą do kupy, porządne AMA zrobią, przeproszą i wtedy możemy im pomóc.

Przynajmniej ja bym tak to widział jako bywalec tagu #maxkolonko :D
  • Odpowiedz
@matbea @dzik001 Problemem od samego początku jest osoba Maxa oraz jego bliscy współpracownicy tj. Pola, Kapitan Karkosz, Kuliński, Cenkała i oczywiście ulubieniec dam - Rafałek. Pozostali ludzie są mniej lub więcej szarymi obywatelami, którzy pomagali albo z naiwności, albo z chęci fejmu i pokazania się w następnym odcinku MaxTV.
  • Odpowiedz
@matbea: Pamietaj tylko, ze od trolli i innych na lewo i prawo wyzywali Was wlasnie Ci, ktorzy raczej wciaz stoja przy MMK, a nie ta grupa, ktora (wedle screena) chce zmian w hasztag er rewolucji.....( ͟ʖ)
  • Odpowiedz
  • 4
@air_waves: Nieistotne, jechało po nas całe środowisko, albo przynajmniej siedzieli cicho. Dlaczego mamy teraz im pomagać ot tak, tylko dlatego że jedna frakcja wewnątrz ich sekty wyruchała inną?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@air_waves: ale nikt im nie kazał pchać się do sekty i wyzywać wszystkich od lewa i prawa. To dorośli ludzie. Niech ponoszą konsekwencje.
  • Odpowiedz
@matbea: E-e. Tak jak pisalem - w spolecznosci byli (i sa) ludzie ktorzy nigdy nie podazali slepo za Jeneralem, i ktorzy nigdy nie wyzywali innych. Nikt nie kaze Wam pomagac jakiejkolwiek frakcji, ja za to proponuje skupic sie na samym MMK, bo idea spolecznosci hasztager lezaca u jej podstaw zla jako taka nie jest, ot "tyko" krzewil ja czlowiek majacy zupelnie inne motywacje. Z reszta whatever. Zrobicie co chcecie, ja
  • Odpowiedz
to chyba juz kaniec #revoluszn. mam nadzieje ze wiekszosc z nich wyleczy sie z fanatyzmu. nie pałam chęcią zemsta...
ale łacha będę darł przy kazdej okazji. w koncu pare dolców ba maxtvgo wydałem....nalezy mi sie ta satysfakcja.
  • Odpowiedz
@air_waves: Zgadzam się z Tobą. W tym scrennie zostały wymienione najbardziej szkodliwe osoby, które, mam nadzieję zdają sobie sprawę, że temat tak wyrósł, że zrobili sobie wielką kupę do nocnika życia, którą ciężko będzie zmyć. Nie zdziwiłbym się, jeśli będą mieć jakieś problemy na płaszczyźnie zawodowej, czy prywatnej. Bo szczerze mówiąc, nie chciałbym nigdy zatrudnić takich osób u siebie. Budować ruch na ludziach, którzy przejrzeli na oczy - tak. Ale
  • Odpowiedz
@Trollem: ja dziele hasztagerowcow na frajerow (częsc z nich ma szanse powrócić do normalnosci-czego im szczerze zycze) i fanatycznych patusów - elitarny beton #revoluszn- kyorych trzeba izolowsc od społeczeństwa az do całkowitego wyleczenia.
  • Odpowiedz