Wpis z mikrobloga

Grał ktoś z was w jakąkolwiek odsłonę przez hotspot z telefonu? Niestety u mnie jedyny dostawca to Orange z prędkością do 10mb i rok temu grając w 19 na PC miałem lagi, a mając telefon w play leci transfer 60-70mb, ale nie wiem jak będzie to wyglądać po zmianie internetu/platformy. W cs nie ma z tym problemu, ping 20-30 ms
(póki co kupiłem tylko Ea access) #fifa20 #fut #fifa19
  • 13
@mirek_januszy: jak w CS nie ma problemu to raczej i tu powinno dać się grać, ping 30 jest jak najbardziej ok, ja mam około 60 ms do serwerów EA i czasem gra się dobrze, czasem jest input deley, ale to raczej jest problem #!$%@? serwerów EA :D
@mirek_januszy działa dobrze, ale jak ktoś zadzwoni do ciebie to wtedy internet nie działa i wywali cię z serwera. Może też zlagowac jak dostaniesz SMSa.

Dlatego lepiej to robić na innej karcie albo zablokować połączenia tel na ten czas o ile tak się da.
@misiekmr Wiem, grając w csa czy bfa przy połączeniu spada jakoś transferu bądź zdarza się wyrzucić. Mam właśnie kartę z modemu na którą nikt nie zadzwoni, ale modem dobija max do 8mb a telefon z LTE ogarnia do 70

@Fajnisek4522 tak, mam nadajnik 1.2km od siebie, zasięg LTE na 4 kreski, transfer średnio 60mb/s
@mirek_januszy: Możesz mieć łącze 1Gbps z pingiem 150ms i z komfortowego grania doopa. Kolega może mieć 8Mbps i ping 8ms i będzie Cię robił jak chciał... Więc powtarzam, ping jest istotny a nie download i upload.
@mirek_januszy: Teoretycznie przy takim opóźnieniu powinno być ok ale to jest EA i uj wie jak oni zestawiają te połączenia z przeciwnikiem. Wiele razy miałem ping poniżej 10ms a i tak potrafił się zdarzyć nawet i slideshow. Może przeciwnik miał duży lag i to też wpływa na rozgrywkę. Nie wiem... Może mimo, że mamy niski ping EA zestawia połączenie przez węzeł na księżycu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rbbxx Właśnie jedyny stały jaki jest u mnie to Orange. Ich jakość jest średnia, a prędkość niska także bez szału. Niestety światłowody będą może za rok, o ile się nie przesunie inwestycja, także zostaje mi tylko mobilny.
Wiem, że to zależy od przeciwnika, ale spotkałem ludzi o podobnym łączu i też mieli problemy, a podejrzewam że to już coś z serwerem Ea, także rozgrywka to trochę wróżenie z fusow - będzie dobra