Wpis z mikrobloga

Heloł Mirki i @m__b
Mam pewien pomysł. Jakby tak zrobić przycisk, który informuje Mirków o tym, że znalezisko wymaga wyłączenia blokady reklam?
Niektórzy nie chcą wyłączać swoich blokad a niektóre strony to na nich wymuszają. Autor zaznaczałby, że strona, którą udostępnia wymaga wyłączenia blokad.
#ciekawostki #wykop
kidi1 - Heloł Mirki i @m__b 
Mam pewien pomysł. Jakby tak zrobić przycisk, który inf...

źródło: comment_itM7ShDxMNH4HoCLsQBbyUBqwcQ2J6Jr.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kidi1: też mnie to #!$%@?, ale to nie wymaga wyłączenia reklam. Klikasz na zielone, otwiera się nowa karta a Ty wracasz do tej i czytasz artykuł
@kidi1: Klikasz prawym na szarym tle, "block element" dodajesz filtr, i po sprawie. Niestety generuje losowe IDki, więc przy każdym nowo otwartym linku trzeba powtarzać. Ale prędzej zrobię to, niż wyłaczę ublocka.
@kidi1: Ta strona wymaga zablokowania tego komunikatu a nie wyłączenia blokady. Mówisz tak jakbyś delikatnie namawiał ludzi do wyłączania blokad. Jakbyś na tym zarabiał i zachęcał ludzi do tego, że jak zobaczą taką informację, że trzeba wyłączać to by wyłączali. Płacą ci za to? Zostałeś zdemaskowany. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli wejdą i zobaczą takie coś to niech sobie zablokują i tyle. Ja mam zablokowane na tej
@RETROWIRUS: Tak, zdemaskowałeś mnie to był spisek rządu abyś wyłączył blokadę i tak płacą mi za to złotówkę za każdą zdjętą blokadę, oczywiście muszę to udowodnić jakoś, że blokada została zdjęta, więc przyjdę do domu każdego Mirka i zrobię print screena przeglądarki.
Dodatkowo, każdy mirek musi podpisać deklarację, że przez 3 lata tej blokady nie włączy pod karą śmierci jego i wszystkich członków jego rodziny do trzeciego pokolenia. Myślałem, że to
@RETROWIRUS: Znowu mnie zdemaskowałeś!!! Ale ty to jesteś.... serio masz dar. Jak go zdobyłeś? Jakaś szkoła demaskowania? Kurs na Youtube? Jasnowidz Ci pomaga? Powiedz.
@kidi1: Mamy na to sposób xD
Po prostu klikasz "Jak dodać xxx do wyjątków adblocka" -> otwiera Ci się strona z instrukcją -> zamykasz ją czym prędzej -> wracasz do odblokowanej strony z contentem ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Działa, nawet tego nie sprawdzają! ( ͡° ͜ʖ ͡°)