Wpis z mikrobloga

Ja jebię, wracam wczoraj z rozliczenia rocznego na studiach do Hrubieszowa, jadę z 3 przesiadkami
Na centralnej miałem mieć 30 minut na przesiadkę, siedziałem zesrany czy zdążę i nie pomylę peronów, ale pociąg miał dokładnie 27 minut opóźnienia
Bałem się podejść do konduktora i spytać czy poczekają na mnie na miejscu więc podsłuchałem rozmowę jakiejś kobiety która też się tam przesiadała i ona poszła do konduktora
Potem tłumaczyła dzieciom co mają robić na miejscu i na wschodniej mieliśmy się przesiadać a nie na centralnej ja #!$%@?ę
Idę za tą kobietą z dziećmi, ludzie patrzą na mnie jak na pedofila jakiegoś, w pociągu szukam swojego miejsca i wchodzę do przedziału gdzie siedzi trzech meneli, jedna menelica i dwie kobiety, jedna młoda, druga stara. Jeden menel zaczął polewać wódkę, w przedziale od nich śmierdzi. Menelia mówi że chce zdjąć buty, ale jej towarzysze to odradzają na szczęście
Młoda kobieta wychodzi niestety, pewnie nie może znieść już smrodu. Niedługo potem wchodzi konduktor i starsza pani zaczyna się skarżyć że piją w przedziale, a konduktor zaczyna krzyczeć że on nie widział a jak jej nie pasuje to niech jeździ samochodem albo pierwszą klasą. Ludzie z innych przedziałów powychodzili, zaczęli się przysłuchiwać tej kłótni, a mi już serce wyskakuje bo na mnie patrzą
Jak dyskusja ucichła, ludzie wrócili do swoich miejsc a jak wyszedłem na korytarz
Młoda kobieta zmarszczyła nos na mój widok, zorientowałem się że smród nie ustaje
Poszedłem do kibla, zamknąłem się i płakałem do stacji końcowej

#zalesie #przegryw #przegryw69 #pkp #jprdl #rozowepaski
  • 2