Wpis z mikrobloga

Drodzy Moi, dlaczego papierosy marki West pali tak mało młodych (mniej niż 40 lat) ludzików ? Nie mówię o Ice, to specyficznie popularny wariant wśród małolatów wiadomo, pytam o czerwone i silvery. Jakoś nie są zbyt modne, może dizajn paczki taki dziadkowy ? Jedne z lepszych wg. mniej smakowo, no i cena dobra, marka jednak rozpoznawalna.

#papierosy #palenie #wykopsmokersclub #rzucampalenie #tyton
  • 8
  • Odpowiedz
@lort_fzhut: ale kiedyś były dynamiczne reklamy w czasie, kiedy jeszcze reklamowano papierosy w TV. Że takie młodzieżowe westy, motór, różowa, dynamiczne życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i sławna reklama z Bogusiem Lindą, klasa sama w sobie.
  • Odpowiedz
@Holzlevsky: To jeszcze nie moje czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Raczej chodzi mi o to, że na jakiś juwenaliach czy coś mają swoje stoisko. Do tego popularność pomiędzy znajomymi. Jak jeszcze palmale były dobre, to w grupie znajomych z którymi głównie siedziałem praktycznie wszyscy je palili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lort_fzhut: GV wcale nie jest dobra niestety.. tyton jest bardzo słaby(light) i to bardzo, ostatnio musiałem mieszać z jednym z zware i teraz jest OK
wg mnie cene nie równa się z jakością :-(
mianowicie wszystkie tabaki do skrętów trzymają poziom i cene, GV jest ’przereklamowany’
  • Odpowiedz
@Zarroo: Te tańsze to jednak czuć różnicę. Redbull TFU ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mac baren spoko ale jednak czuć różnicę między nim a gv. Większej ilości nie próbowałem. Tutaj mi odpowiada, że ten tytoń jest wilgotny i swieży
  • Odpowiedz