Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj niespodzianki raczej również nie będzie, bo na prowadzenie wysunęła się muzyka country, która to dzisiaj odpada, a miała ona 38.93% głosów i zajmuje 8. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszy gatunek muzyczny. Natomiast za ładne obrazki możecie podziękować Miraskowi o nicku @Umieraczyk
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Dzisiaj niespodzianki raczej również nie będzie, bo na prowadze...

źródło: comment_3zy4difmD7koSaQCd9cWmDUASbw1huz0.jpg

Pobierz

ZAGŁOSUJ NA NAJGORSZY GATUNEK MUZYCZNY:

  • pop 30.1% (1444)
  • rock 2.3% (110)
  • metal 34.0% (1634)
  • jazz 12.7% (608)
  • muzyka klasyczna 4.2% (203)
  • muzyka filmowa 4.0% (194)
  • elekroniczna 12.7% (610)

Oddanych głosów: 4803

  • 70
  • Odpowiedz
@oba-manigger: metal przynajmniej jest jakimś gatunkiem, czego nie można powiedzieć o "muzyce filmowej". Jako "muzyka filmowa" mam rozumieć ambient czy po prostu każdą muzykę jaka powstała do filmu? Bo jak to drugie to nie można definiować tego jako gatunku
Piottix - @oba-manigger: metal przynajmniej jest jakimś gatunkiem, czego nie można po...
  • Odpowiedz
Elektroniczna to nie tylko to co w radiu tu jest dużo podgatunków


@rukh: A w którym z tych gatunków nie ma podgatunków? Chyba tylko w country i discopolo (aczkolwiek nie jestem specjalistą więc mogę się mylić)
  • Odpowiedz