Wpis z mikrobloga

Oczywiście, jest możliwe, że nagle w firmie Bury się coś #!$%@?ło, i w rok zjechało ze stabilnego wzrostu zysków, do straty, ale trochę wątpię.


@BarekMelka: W tych tekstach powtarzają się informacje o zamykaniu kolejnych oddziałów terenowych oraz kolejnych zwolnieniach w poszczególnych działach. Nikt tego nie prostuje ani nie zaprzecza więc chyba to jest prawda. Oczywiście nie znam struktury firmy, nie znam jej przychodów, zysku operacyjnego, więc faktycznie ciężko stwierdzić o co
  • Odpowiedz
A ja jednak wolałbym żyć w dowolnym z dzisiejszych europejskich krajów.


@Hound: Granice są otwarte, nikt Ci nie zabrania.

@Thorkill A co za problem powtarzać co jakiś czas takie teksty? Jak Wasza firma produkuje tysiące komentarzy dziennie tutaj na Wykopie to co za problem machnąć kilka na jakimś GoWorku jak spokojnie od pół roku wiecie, że będzie konkurencja ze strony Burego?
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: Ba Senat pracuje znacznie bardziej merytorycznie od sejmu bo jest tam mniejsza uwaga opinii publicznej i można się skupić na pracy zamiast nad świeceniem przed kamerami. Do tego to Senat jest odpowiedzialny za to by wyłapać i poprawić ustawy Sejmu. Czasami zmiany Senatu potrafią całkowicie wywrócić ustawę. No i jeszcze w Senacie masz 100 ludzi a nie jak w sejmie 460 gdzie wszystko zlewa się w partyjne grupy. Tam można
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Thorkill: Ja pier... Ile tobie za to płacą? Ty masz jakiekolwiek logiczne argumenty oprócz najazdu na PO? Przecież ciebie oprócz towarzysz Skizo tutaj NIKT nie popiera.
  • Odpowiedz
Przecież ciebie oprócz towarzysz Skizo tutaj NIKT nie popiera.


@Michal0173: Przeciez w tych waszych kółeczkach wzajemnej adoracji od dawna nikt normalny nie chce uczestniczyć. Wrzucacie tutaj tą propagandę od czterech lat. Przed wyborami europejskimi 24 h na dobę szły wpisy po 400-500 plusów z peowską propagandą. No i jaki był efekt?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Thorkill: Co? xDDDDD Ja nie należe na wykopie do rzadnego obozu politycznego. Parę razy co najwyżej zaplusowałem to co mi się bardziej podobało. Co ty #!$%@??
  • Odpowiedz
@Michal0173: Tłumacze ci jak wygląda sytuacja na wykopie na tagu polityka od czterech lat, bo go sledze regularnie. Ciebie faktycznie tam nie widziałem. Więc tłumacze jeszcze raz. Od czterech lat znane wszystkim trolliki dwoją i się i troją od rana do wieczora wrzucając treści anty-pis i pro-po. Poza kilkoma userami takimi jak ja nikt z sympatyków innych partii nawet nie próbuje podejmować dyskusji w tych wpisach bo to zwykle nie ma
  • Odpowiedz