Wpis z mikrobloga

@Pangia: właśnie po przestudiowaniu netów też do takiego wniosku doszedłem, standard francuski to chyba azerty - tutaj jest qwerty ale wszystko poza tym wskazywałoby na układ francuski - skróty na klawiszach też francusku. Odsyłam ten badziew, najlepsze że w aukcji ani słowa o tym a na głownym zdjęciu układ US, dopiero na trzecim klawiatura w folii i pod folią bieżący układ - tak że ledwo można się dopatrzeć. W dodatku wysłał
@megamamut: Nie prościej było kupić klawę stacjonarnie? Nie wiem, jak tam twój różowy, ale jak jest pod tym względem wybredna, to takie kupowanie przez neta może być nieco męczące. Ja swojej szukałem dwa miesiące i to głównie dlatego, że potrzebowałem takiej, w której Enter będzie poziomy, bo po 10 latach korzystania z takiej klawiatury na takiej z pionowym Enterem zwyczajnie w niego nie trafiam, chwilę się męczyłem na innej, ale nie
@Pangia: fakt tak napisałem, generalnie oboje będziemy korzystać - ja bym się przestawił ew. naklejki kupił, ale kobita estetka. Zresztą nie ma co popuszczać allegrowym januszom