Wpis z mikrobloga

Jaka orka była dziś w RMF XD

Pytanie na rozgrzewkę
Red. Mazurek: Ilu ma Pan adwokatów?
Gawłowski: Trzech
Red. Mazurek: Jak na niewinnego człowieka to sporo

Gawłowski: Nie chcę być na poziomie Jarosława Kaczyńskiego
Mazurek: Wszyscy się zgodzą, że nie jest pan na poziomie Jarosława Kaczyńskiego

Mazurek: Co mi może PiS zaproponować, żeby was przebić? może wakacje w jakimś miłym miejscu?
Gawłowski: Może w takim miejscu w jakim ja byłem
Mazurek: będziemy wtedy kolegami z celi

Mazurek: Jan pan sobie wyobraża prowadzenie działalności politycznej z aresztu ?
Gawłowski: Ja się nie obawiam. Pan musi bardziej się bardziej obawiać, bo niepokornych dziennikarzy PiS będzie ścigał.
Mazurek: Tak? Kiedy pan był wiceministrem to ja byłem inwigilowany.

- Jakim cudem bezrobotny i pielęgniarka (teściowie pańskiego pasierba) kupili sobie statek i hotel? (…) Tak się dziwnie złożyło, że akt własności leżał w pana domu, mało tego - oni nigdy nie byli w Chorwacji.

https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/poranna-rozmowa/news-stanislaw-gawlowski-pamietniki-wiezienne-nie-wyjda-przed-wyb,nId,3206580

#polityka #heheszki #zaorane #bekazpo #bekazlewactwa #4konserwy
  • 9
Red. Mazurek: Jak na niewinnego człowieka to sporo

Gawłowski: Nie chcę być na poziomie Jarosława Kaczyńskiego


@D____d: trochę manipulujesz kolego odpowidż Gawłowskiego na tą aluzję brzmi w moich uszach troszeczkę inaczej:
"Jak na doczynienia z państwem PiS i całym aparatem tego państwa to nadzwyczaj mało"
Mazurek: Co mi może PiS zaproponować, żeby was przebić? może wakacje w jakimś miłym miejscu?

Gawłowski: Może w takim miejscu w jakim ja byłem

Mazurek: będziemy wtedy kolegami z celi


@D____d: ten fragment dotyczy groźnych ponktow w programie PiS dotyczących wolności prasy i jest wyrwany z kontekstu to Gawłowski mówi tuż przed mazurkiem że na jego miejscu obawiałby się pewnych punktów w nim zawartych na co mazurek odpowiada Co mi może