Wpis z mikrobloga

No i jesteśmy po kolejnym brifingu #R #revolution, którego już jestem byłym członkiem, czekałem na ten film od ostatniej narady jaką miał z nami szarymi wyrobnikami Mariusz „Wróżbita” Kolonko po czym schował się w swoim „bunkrze” (niektórzy mówią że to schowek na miotły, nie wiem co śmieszniejsze). W każdym razie brifing jest i niestety ale „generał” się zesrał i to na śmierdząco. Gość mówi nam zbierającym, tułającym się po ulicach, rynkach, firmach że nie ma winnego po naszej stronie? WTF? Że winny jest system, że winne są inne partie, że winna jest Konfederacja, Komuchy, Żydzi i kosmiczny mors od Scjentologów. No i oczywiście jesteśmy czyści jak łza, byliśmy jedyni uczciwi itd. itd. Mi się przebrało, co za #!$%@?, więc moja ocena jest tego taka:

- zbierane były podpisy na niezarejestrowany KWW i to jest fakt, rozumiem że Kolonko ma to w dupie bo siedzi za oceanem i nikt go nie tknie, ale nasi, a w sumie to już Wasi ludzie łamali prawo. Jak barany szli za Kolonko – mamy w dupie ustawę o wyborach, mamy w dupie PKW, mamy w dupie RODO, mamy w dupie UODO itd.

- #!$%@?, że PKW stawia nam kłody pod nogi jest śmiechu warte. Mamy ustawę o języku polskim i tak ma być, żadna inna partia z nazwą nie polską nie została zarejestrowana. Pieprzenie o nazwie własnej też jest bezprzedmiotowe ponieważ nie ma zarejestrowanej nazwy własnej, partii, stowarzyszenia itd. itd. Możemy się obrażać na prawo i lewo, ale takie jest. Sorry ale straciliśmy czas, pieniądze, listy i pora skończyć pieprzyć, stanąć przed nami powiedzieć szczerze – popełniliśmy błąd, daliśmy dupy po całości i przez to prawdopodobnie nie zebraliśmy odpowiedniej listy podpisów. Ale dla „generał” wszyscy są winni tylko nie on i jego dowódcy itd. itd. Słuchać się już tego nie da.

- oczywiście, że nie było widać innych ugrupowań na ulicach (chociaż ja ich spotykałem – PO, PiS i Konfederatów), przecież jak się działa od 30 lat i ma się po 30/40/50 tysięcy zarejestrowanych członków w strukturach to nikt nie będzie chodził po ulicach. Każdy bierze listę, wpisuje siebie, swoich najbliższych i kolegów i tym sposobem ma się 120 000 podpisów w 5 dni z palcem w dupie. No nie udawajmy, że nie wiemy jak się to robi. Cała reszta, czyli liderzy chodzący po parkach to jest czysty PR i OK, dobra promocja, kupa zdjęć i wrzutek.

- to rzekome przekazywanie podpisów innym, bardzo ciekawy temat, przypomina mi to sytuację kiedy złodziej woła że został okradziony. Jeżeli sami zbieraliście podpisy na niezarejestrowany KWW, jeżeli w rozmowach na DC padają zdania, że te podpisy trzeba „zaaneksować” to ja nie mam zaufania, że materiały które rzekomo posiada Kolonko są prawdziwe. Po tym wszystkim co tu zobaczyłem brakuje wiarygodności, żeby takie rzeczy mówić. Czy te dowody to są właśnie te „zaaneksowane” listy? Poza tym, mamy dzisiaj 17.09, skoro je macie to przynajmniej od 3 tygodni mogło być złożone zawiadomienie do prokuratury .. ale jak zwykle „generał” się zesrał i nic nie ma. Ile tych pozwów już miało być, ciężko zliczyć.

- listy kandydatów, przecież tak jak nie byliśmy gotowi do zbierania podopisów tak samo nie mieliśmy swoich kandydatów, przecież to ściema. Kolega ze Śląskiego Batalionu mi mówił, że "kapitan pośredniak" jak mu się wysypał okręg chyba rybnicki zaproponował wszystkim miejsca na listach za pomoc – poważnie? Żenada roku.

- cały ten brifing włącznie z łzami Kolonki to taka wzajemna międzykontynentalna masturbacja z sekciarzami, te wzmianki o przeznaczeniu, o Puławskim, o znakach – no #!$%@? wróżbita Mariusz się znalazł. Nie wiem jak Was, ale mnie uczono, żeby odpowiadać za swoje błędy.

P.S.

Ta cała sytuacja z Panem Stalką i tym ogromnym hejtem na niego jest zdumiewająca, myślicie że tylko on robił screany i wrzucał w sieć? No to się grubo mylicie. Najlepszy jest Ptyś Wojtuś który jest oburzony, że jego nazwisko jest na zrzucie jakimś tam. Co za tuk, przecież w tym samym momencie co się pojawiły te wpisy na Sztabie wy usuwaliście Stalke więc jak miał te zrzuty robić. A ten osobnik jedzie po nim jak po burej suce, zaczął wrzucać foto jego córki na FB, a na DC pisze że to jego lodziara. Nie wiem jak to odbierają myślący, ale lodziara to słowo obelżywe które oznacza kobietę uprawiającą seks oralny z mężczyzną. Idąc tym tropem czy Pan S. jest pedofilem, no #!$%@? tak to zostało napisane. Poważnie Wojtuś? Czy ci na mózg padło? A cała reszta tej społeczności milczy – shame on You - wstyd, widziałem tylko jedną Panią co miała rozum na miejscu i powiedziała co o tym myśli po czym usunęła wszystko, sorry ale jak widać było za późno – to też Stalka zrzucił? Widzę, że dalej trzymacie w strukturach tego socjopatę, nie wstyd Wam współpracować z takimi ludźmi? Mierny ale wierny?
zniesmaczony_R - No i jesteśmy po kolejnym brifingu #R #Revolution, którego już jeste...

źródło: comment_bAnv7foWgsjLeGAD7AhzAlLI1p6tgzsS.jpg

Pobierz
  • 49