Wpis z mikrobloga

Poszukiwany telefon, planuję sobie zrobić prezent na święta bo odkąd połamałem mi a2 lite to się dzieją jakieś cyrki z nim.
Wymagania: dobra wytrzymałość na baterii, jak najlepszy możliwy aparat.
Budżet: 1000-1200 (wolałbym nie dokładać)
Zostali mi następujący kandydaci: LG G6, LG V30, Xiaomi mi 9 SE
Coś z tej trójki? Czy może ktoś coś innego poleci?

#xiaomi #telefony #android #lg
  • 17
@tomaszq: ten mi 9se jest zajebisty, zwykła dziewiątka jest za duża, ale mi 9se jest ok, działa zajebiscie, ekran dobry bateria mogłaby być 4000 ale i tak nie jest zle, polecam, żanet kaleta
@tomaszq:
Może Huawei Mate 20 Pro spadnie jeszcze z ceny,
Bateria trzyma długo, zdjęcia istny kozak, szybkie ładowanie 40w to jest coś co będzie standardem przy szukaniu nowego telefonu, zaokrąglony ekran tylko do mnie nie przemawiał ale teraz mam nawet wrażenie że filmiki z Youtube lepiej wyglądają
@mmichal: wymiary jak najbardziej ok, jakosc ekranu rowniez, aparat spoko, ale niestety bateria naprawde jest slaba 1.5 dnia to max przy ciemnym motywie bez zadnych gier, troche LTE troche Wi-Fi. Dodatkowo bardzo irytujacy jest brak powiadomien w gornej belce oraz brak diody powiadomien. Tak wiem , ze jest AoD, ale przy tak slabej baterii to samobojstwo.
@mmichal: tez malo uzywalem, ale jednak irytowalo mnie, ze przez noc schodzilo kolo 5-6% (wszystko powylaczane oczywiscie+ rozne tricki) ;) ale wiadomo kazdy ma inne odczucia. Poswiecilem mniejsze wymairy na rzecz jednak wiekszej baterii. Pozdrawiam